101,000 zuluTrade jest brokerem internetowym, który oferuje usługi handlu społecznego. Pozwala to przedsiębiorcom kopiować transakcje specjalistów na rynkach walutowych i finansowych.

Broker założona w 2007 roku. Do 2009 roku firma miała ponad 4500 doświadczonych handlowców, których portfele można było skopiować. W 2015 roku platforma otrzymała Europejską Licencję Zarządzania Portfelem. Broker otrzymał również licencję Triple-A Experts SA od HCMC.

Recenzje zuluTrade

„Handel zulu często otrzymuje mieszane recenzje, ponieważ wśród profesjonalistów, których zawody można skopiować, są też dobre i złe. To nie jest wina brokera, że mogą one handlować nierentowne. Jako przedsiębiorca musisz przeanalizować używane dane przed skopiowaniem strategii. Jest to jedyny sposób, aby znaleźć najlepszego przedsiębiorcę do naśladowania.”

„zuluTrade to wygodna usługa dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy chcą uzyskać dodatkowy dochód poprzez nadawanie swoich transakcji i otrzymywanie prowizji. Osobiście uważam tę opcję dla siebie za najciekawszą. Jeśli masz dość stabilne wyniki miesięczne i możesz dostarczać raporty, będziesz miał wielu subskrybentów, a także pozytywne recenzje style'”font-weight: 400″>”

” zulu jest jedyną firmą, która oferuje podobne usługi. Wielu brokerów ma usługi PAMM do kopiowania transakcji i tak dalej. Ale ma lepszą reputację, dużą bazę aktywnych klientów. Ponadto współpracuje z dziesiątkami brokerów. Oczywiście firma ma swoje wady, opinie nie są pozytywne. Na przykład prowizje nie są najniższe na rynku. Ale dla mnie niezawodność jest o wiele ważniejsza, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że prowizje są znacznie kompensowane przez liczbę abonentów i dochody z nich.”

„Poszedłem za dostawcą sygnału i straciłem z nim pieniądze. Tacy dostawcy nie powinni mieć na to prawa. Bardzo nieetyczna i niewiarygodna firma.”

Jak platforma handlowa

obecnie zapewnia handel akcjami, parami walutowymi, opcjami binarnymi, towarami i indeksami. Platforma pozwala sklonować strategie wiodących handlowców.

W rzeczywistości baza użytkowników jest podzielona na dwie kategorie:

Dostawcy sygnału. Są to handlowcy, którzy są gotowi dostarczyć swoje transakcje do kopiowania. Otrzymują oni rekompensaty w zależności od sukcesu ich strategii. Subskrybentów. Handlowcy, którzy kopiują strategie dostawców sygnału. Jako broker klienta możesz również kopiować portfele utworzone przez innych użytkowników.

Broker po recenzji zulutrade: prawdziwe recenzje pojawiły się najpierw na G-Forex.net.