Kiedy uczestnik rynku chce wykonać operację na rynku, może to zrobić, dzwoniąc do maklera giełdowego i dokonując transakcji, potocznie zwanej „Call and Trade”. Nawet dziś możesz korzystać z aplikacji internetowej i mobilnej, takiej jak quik. I wreszcie. Użyj oprogramowania do handlu. Każda z powyższych metod jest dostępem do giełdy. Terminal handlowy pozwala na wykonywanie kilku transakcji, takich jak transakcje giełdowe, śledzenie zysków i strat, śledzenie ruchów na rynku, śledzenie wiadomości, zarządzanie funduszami, przeglądanie wykresów giełdowych, uzyskiwanie dostępu do instrumentów handlowych itp.

Terminal

Webquik jest dość wygodnym interfejsem, ponieważ większość jego funkcji jest zarządzana przez menu. Aby uzyskać dostęp do terminalu handlowego, musisz mieć konto handlowe u swojego brokera.

Webquik jest dość wrażliwy, ponieważ zawiera wszystkie informacje o twoim koncie handlowym. Aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo, brokerzy zwykle monitorują rygorystyczny proces logowania. Proces polega na wprowadzeniu hasła i odpowiedzi na tajny 6-cyfrowy kod PIN do uwierzytelniania dwuskładnikowego. Alternatywnie można zainstalować T-OTP w celu poprawy bezpieczeństwa.

Jak tylko wejdziesz do terminalu Webquik, musisz zakończyć „przegląd rynku” akcji, które Cię interesują. Potraktuj obserwację rynku jako pustą planszę. Gdy akcje są na celowniku rynku, można łatwo dokonywać transakcji i poprosić o informacje na ich temat.

Terminal pozwala wybrać „limit” zamówienia, jeśli jesteś bardzo wymagający od ceny, którą chcesz zapłacić za jedną akcję. Możesz również wybrać zlecenie rynkowe, gdy zamierzasz kupić po przystępnych cenach rynkowych, a nie po konkretnej cenie, którą masz na myśli. Stop-loss chroni przed niekorzystnym ruchem na rynku po otwarciu pozycji.

Stop Loss jest pasywnym zamówieniem. Aby go aktywować, musimy wprowadzić cenę wyzwalacza. Cena wyzwalająca, zwykle wyższa niż cena stop-loss, działa jako próg cenowy i dopiero po przekroczeniu tej ceny zlecenie stop przechodzi z pasywnego zlecenia do aktywnego.

Księga Zamówień i Księga Handlowa to dwa internetowe rejestry Webquik. Księga zamówień śledzi wszystkie zamówienia wysłane na giełdę, a portfel zamówień śledzi wszystkie transakcje dokonane w ciągu dnia.

W księdze zamówień znajdują się wszystkie szczegóły zamówienia. Możesz przejść do księgi zamówień, klikając kartę Zamówienia.

Zawarcie

Terminal Webquik to Twój wpis na rynku. Terminal handlowy wiele funkcji przydatnych dla handlowców. Musisz znać działanie terminalu handlowego, jeśli chcesz stać się aktywnym traderem. Korzystając z terminala Webquik, możesz przesłać swój przegląd akcji do przeglądu rynku, aby śledzić wszystkie potrzebne informacje.

Post Terminal Webquik – możliwości handlu pojawiły się po raz pierwszy w G-Forex.net.