8 października 2019

Firma Azjatycka zapewnia współpracę tylko z przedsiębiorcami z doświadczeniem handlowym. Podczas rejestracji, trzeba wysyłać skany dokumentów (można robić zdjęcia bez lampy błyskowej z dobrym oświetleniem na arkuszu czystego papieru).

Ponadto, pracownicy firmy mogą odmówić (lub po prostu nie reagują) na wniosek-nawet nie wyjaśniając powodów. Jest to dobra niezawodna platforma bez dźwigni dla tych ludzi, którzy są w stanie przynieść zysk i zysk dla siebie i firmy.

Opis brokera

Firma powstała w 2004. Miejscem Fundacji jest Singapur, gdzie ma siedzibę do dziś. Jego platforma została opracowana na podstawie znanego terminala MT4.

Aby wtopi lub wypłacić pieniądze powinny korzystać z kart bankowych, które są ustawione na współpracę z rynków azjatyckich, w tym Visa i Master Card. Broker nie pobiera prowizji za transakcje, ale systemy bankowe mogą go usunąć.

Licencja i regulacje prawne

Uregulowanie spornych kwestii dotyczących obsługi klienta jest realizowane przez MAS-Komisję papierów wartościowych. Numer licencji 196600262R. Działalność brokera jest zgodna z ogólnie przyjętymi międzynarodowymi normami prawnymi.

Możesz przeczytać licencję, jak również jego zawartość na oficjalnej stronie brokera.

Skargi i roszczenia

Nie ma żadnych skarg na tej stronie i nie zajmuje się nikogo w sądach w tej chwili. Firma cieszy się renomą jako wiarygodny zasób, który traktuje swoich klientów poważnie.

Ponieważ cała publiczność strony-doświadczonych ludzi-to klienci rozumieją już, co i jak to zrobić, tak, że nie ma wzajemnych roszczeń.

Opinie użytkowników

W Rosji, trudno jest znaleźć opinie na temat tej firmy. Opinia ogólna jest wiarygodnym brokerem, z którym miło jest współpracować. Niedogodności związane z rejestracją i długim transferem pieniędzy są bardziej niż kompensowane przez niezawodność.

Warunki handlowe

Aplikacja lub wersja internetowa zawiera materiały z instrukcjami dotyczącymi ustalania stawek. Jeśli to konieczne, można wziąć konto demonstracyjne przez 30 dni, które mogą służyć jako pad do uruchamiania szkoleń, rozwoju i zaznajomienia z funkcjonalnością witryny.

Wszystkie strony są wyposażone choć i podobne, ale nadal na różne sposoby. Aby dokładniej reagować, lepiej poznać zasób i szybciej reagować na ciekawe nietypowe zawody, powinieneś trochę wypełnić rękę.

Spready i prowizje

Nie ma dźwigni jako takiej. Istnieje więc mniejsze ryzyko utraty zainwestowanych pieniędzy.

Typy kont

Broker oferuje kilka rodzajów różnych kont, z których każdy ma wiele możliwości:

 • -Basic-umożliwia obsługę tylko zasobów magazynowych;
 • -inwestycja-można wyodrębnić zyski bierne z rosnących indeksów;
 • -Waluta-stworzona dla graczy na rynku Forex. Możesz handlować parami walutowymi: 35 pary, z których każdy ma własną zmienność;
 • -Futures-odpowiednio, dla transakcji futures;
 • -Action-posiada szerszy zakres narzędzi do operacji niż podstawa. Najbardziej lojalnych prowizji. Ostateczna kwota zależy bezpośrednio od rodzaju wybranego narzędzia pracy.

Niezależnie od konta handlowego i tworzenia konta, istnieje minimalna kwota kredytu. Do którego trzeba wtopi konto po raz pierwszy-to $1 000 lub podobnej kwoty w postaci innych walut.

Handel z iOCBCfx

Broker ma wiele zalet:

 • Niezawodność
 • Przejrzysty model biznesowy
 • Działalność regulująca
 • Wiele kont
 • Duża liczba narzędzi
 • Darmowe konto demo
 • Wszystkie informacje, licencje, dokumenty są publicznie dostępne do oglądania.

Istnieją pewne wady:

 • Trudno się zarejestrować.
 • Konieczne jest potwierdzenie tożsamości.
 • Nie ma dźwigni;
 • Wysoki depozyt minimalny
 • Wskaźnik jest wyświetlany długo.
 • Istnieje kilka sposobów na górę/wypłaty pieniędzy;
 • Nie ma usługi PAMM.
 • Nie ma zaufania.
 • Niewiele informacji ogólnych.

Broker oferuje do pracy z różnych par walutowych, metali, nośników energii.

Platformy transakcyjne

Możesz pracować z brokerem za pośrednictwem internetowej wersji platformy transakcyjnej, a także za pośrednictwem dowolnego urządzenia, czy to na Androidzie czy iOS. Język strony jest angielski, nie ma rosyjskiej wersji platformy.

Szkolenia

Firma współpracuje tylko z doświadczonymi klientami. Podczas rejestracji, chcesz opisać doświadczenie handlu i przedstawić dowody pracy na giełdzie.

Broker zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji bez wyjaśnienia. Dlatego pośrednik nie dostarcza materiałów edukacyjnych i szkół.

Dla aktualnych klientów firmy jest ciekawa funkcja: webinaria. Doświadczeni handlowcy komunikują się ze sobą, dzielą się nową wiedzą. Outsider nie może dostać się do takiego seminarium.

Wsparcie

Pośrednik nie zapewnia komunikacji online z operatorami. Jeśli masz jakieś pytania, możesz wysłać pytanie pocztą, którego adres jest wymieniony na stronie oficjalnej strony internetowej, lub przez numer telefonu-który jest wymieniony w tym samym miejscu. 

Należy wziąć pod uwagę, że firma działa pięć dni w tygodniu i może reagować tylko w godzinach pracy.

Opłata za połączenia jest usuwana zgodnie z taryfami operatora, a w przypadku połączeń w Azji-bezpłatnie.

Wnioski

iOCBCfx jest jednym z najbardziej wiarygodnych przedstawicieli platform transakcyjnych, gdzie łatwo jest handlować różnymi rodzajami towarów.

Najpopularniejsze są pary walutowe: różna zmienność (zmienność wartości), często bardzo dobrze wpływa na portfel. Aby być zwycięzcą, dobrze jest śledzić wszystkie nowości na arenie politycznej i ekonomicznej.

Każdy czynnik może wpłynąć na cenę: dla euro jest sytuacją gospodarczą w UE, w której 19 z nich waluta jest akceptowana jako urzędnik i ma bezpośredni wpływ na cenę jednostki. 

Funt szterling zależy, w większości, na zmienność wartości oprocentowania ogłoszonego przez Central Bank of England.

Pozytywne opinie są tworzone przez ludzi, którzy wiedzą, jak radzić sobie z usługą i informacji, jeśli nie wiesz-handel nie wyjdzie i Broker nie będzie miał nic wspólnego z nim. 

VN: F [1.9.22_1171]