Finmarket (rynek)

Dobrobyt w każdej dziedzinie handlu spekulacyjnego przez 90% zależy od zdolności do przeprowadzania analizy jakościowej warunków rynkowych. Z kolei wymaga to wszechstronnego wsparcia informacyjnego: przeglądu nowości, wniosków i prognoz ekspertów. W niektórych przypadkach centra handlowe i firmy brokerskie oferują stosunkowo szeroką gamę usług tego typu, ale jak pokazuje praktyka, naprawdę duże transakcje wymagają bardziej szczegółowego podejścia. To jest do takich celów, że agencje informacyjne, takie jak Finmarket istnieją.

Informacje o firmie i marce

Marka Finmarket jest jednym z najbardziej znanych w swoim segmencie w Runet i WNP. Właściwie, w kręgach specjalistów zajmujących się rynków finansowych, czasami jest małe zamieszanie, spowodowane przez podobieństwo nazw kilku różnych organizacji:

  1. Finmarket (vel Finmarket) jest firmą, która dostarcza raporty informacyjne dla przedsiębiorców, inwestorów i przedsiębiorców;
  2. Ukraińskich centrów handlowych FinMarket (znany również jako FinMarket Trade), specjalizujący się w transakcjach Forex i papierów wartościowych;
  3. Departament Finansów i giełdzie w regionie Krasnodar Federacji Rosyjskiej, który jest często określany jako Kubangov Finmarket ze względu na nazwę domeny, na której znaleźć stronę internetową tej agencji.

Oczywiście, mówimy o różnych organizacjach-tylko fakt, że nie są one ze sobą powiązane, Pomimo podobieństwa w wybranych imion, ma być wyjaśnione. W każdym razie, agencja informacyjna istnieje od 1994, co inspiruje zaufanie, zwłaszcza w świetle realiów krajowych. Od 2007, firma jest członkiem niezależnej grupy Interfax, jeden z trzech głównych stowarzyszeń informacyjnych w kraju, wraz z RIA-News i ITAR-TASS.

Usługi finmarket

Pakiet serwisowy firmy, oprócz publikacji bezpośrednich, obejmuje dostarczanie zbiorów informacji do stron internetowych osób trzecich oraz kanałów informacyjnych. Wybierając z dość szerokiego zakresu rodzajów napełniania, klient zastrzega sobie prawo do określenia projektu i układu. Ponadto, Finmarket zapewnia dostęp do bazy danych obligacji rosyjskich, z indywidualnym Multi-parametryczny system zapytań zbudowany dla każdego klienta. Generalnie, cały format treści tworzonych przez Agencję jest spersonalizowany w jak największym stopniu, aby spełnić różnorodne wymagania.

Finmarket News projekty

Równolegle z finmarket.ru, zasób obejmujący rosyjskie i międzynarodowe rynki giełdowe, istnieją dwa inne powiązane projekty internetowe:

  1. Rusbonds.ru w sprawie wewnętrznego obiegu instrumentów dłużnych;
  2. Val.ru dotyczące rozwoju rynku walutowego.

Dzienna ilość opublikowanych materiałów, w tym wiadomości, podsumowania cyfrowe, komentarze z pierwszej ręki, itp., sięga 300 sztuk. Strefa zainteresowań pracowników firmy finmarket wpływa zarówno na wymianę, jak i na handel bez recepty. Agencja współdziała z wiodących organizacji bankowych i funduszy w Rosji i innych krajach, jak również mediów drukowanych, głównych firm telewizyjnych i radiowych: Vesti, Pro Money, Ekho Moskvy, magazyn finansów i innych.

Wiadomości nadzvichini na Ukrainie. Kobieta wiadomości z fakty.ictv.ua

VN: F [1.9.22_1171]