9 sierpnia 2019
Praca dla firmy IT WizardsDev jest interesująca i prestiżowa

Każdy profesjonalista IT liczy na ciekawą i prestiżową pracę. Interesująca praca oznacza rozwój innowacyjnych i poszukiwanych na rynku projektów, rozwiązując skomplikowane problemy. Pojęcie "prestiżu" może obejmować godne warunki pracy, znaczenie pracodawcy na rynku właściwym oraz możliwość rozwoju zawodowego. Wszystkie te możliwości są świadczone przez lidera rynku technologii informacyjnych-firma WizardsDev. W porównaniu do konkurentów, ma znaczące zalety.

Historia i etapy rozwoju

Jedną z zalet WizardsDev jest jego młodość, zarówno w godzinach pracy, jak i w średnim wieku pracowników. Firma jest otwarta na wszystko, co nowe i gotowe do tworzenia produktów IT o dowolnym poziomie złożoności. WizardsDev pojawił się na rynku IT na Ukrainie w 2016 w mieście Dnipro, ale w tym czasie wzrosła do silnej, nowoczesnej firmy na poziomie międzynarodowym, więc do pracy w nim jest naprawdę prestiżowe. Od tego czasu, 13 biur zostało otwartych na Ukrainie i za granicą, około 150 projektów zostały wdrożone, liczba pracowników wzrosła do 1 800 osób, a liczba użytkowników przekroczyła 300 000.

Możliwość współpracy z globalnymi markami

Nazwy firm klienckich, które zamówiły w WizardsDev i kontynuują współpracę z nim mówią o prestiżu. MaxiMarkets, InvestForum, Finversia, Umarket to tylko niektórzy z partnerów. Pracownicy WizardsDev nadal towarzyszą produktom wykonanym dla tych firm i dostarczają porad. A rozwiązania IT są przeprowadzane w różnych dziedzinach działalności, może to być gałąź rolnictwa lub masowego przekazu.

Nauka i rozwój zawodowy

Zainteresowanie jest związane z możliwościami rozwoju zawodowego i szkoleń. Pole technologii informacyjnej nie stoi w miejscu, zawsze trzeba trzymać palec na pulsie wydarzeń i reagować na zmiany, przynosząc nowe do pracy. To jedyny sposób, aby pozostać liderem. Wykłady, seminaria, webinaria, konferencje organizowane przez WizardsDev pozwalają poszerzyć swoje horyzonty i zwiększyć wiedzę swoich pracowników. Co roku odbywa się spotkanie IT, w którym zaproszeni są mówcy z największych firm technologicznych oraz wiodące na świecie uniwersytety technologiczne. Podczas ostatniego posiedzenia, które odbyło się w 2018, jednym z głównych tematów była szybko rozwijającą się technologię rozproszonego rejestru Blockchain.

Zachęty i relaks

WizardsDev dba o stałą opiekę nie tylko o swoich klientach, ale także o pracownikach, dlatego warto tu pracować. Najlepsi specjaliści są nagradzani za dyscyplinę, realizację najbardziej złożonych projektów w możliwie najkrótszym czasie. Zdając sobie sprawę, że nie powinno być przerw w pracy, zarządzanie WizardsDev jest inicjatorem różnych zajęć rekreacyjnych. Około raz na kwartał pracownicy firmy mogą się zrelaksować, świętować nowy rok, Walentynki lub 8 marca. Urodziny firmy wyróżniają się, to znaczy nie tylko banalne w formie bufetu, ale tematyczne konkursy i quizy, które pomagają poszerzyć wiedzę i zastosować erudition.

Wyjście

Nie trzeba wiele do pracy w WizardsDev. Musisz trzeźwo ocenić swoją wiedzę i możliwości: Jeśli nie można odróżnić Java i JavaScript języków programowania, poszukaj czegoś innego, ale jeśli znasz te pojęcia, jak również wiele innych zawiłości pracy programisty, a następnie zabrać telefon i zadzwonić na numer specjalisty HR podany na stronie. Kiedy zostaniesz członkiem zespołu WizardsDev, nigdy nie będziesz rozczarowany!