8 października 2019

Broker kontraktów terminowych na KGI jest raczej skoncentrowany na współpracy z klientami w Azji i Pacyfiku. Najważniejszą częścią widowni firmy są mieszkańcy Singapuru i Chin.

Nawet interfejs Oficjalna strona jest w chińskiej, japońskiej i angielskiej wersji językowej. Niestety, nie ma miejsca w języku rosyjskim. To sprawia, że bardzo trudno nie tylko zarejestrować, ale także w handlu.

Opis działania kontraktów terminowych na KGI

Aby zdecydować, czy zarejestrować się i rozpocząć handel na platformie KGI futures, trzeba studiować szczegółowo wszystkie zawiłości i zasady brokera.

Przegląd głównych niuanse pomogą porównać warunki przewidziane przez KGI Futures z warunkami innych istniejących brokerów i wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla Ciebie.

Przegląd i regulacje prawne 

Singapurski urząd monetarny, odpowiednik banku centralnego, reguluje kontrakty terminowe na kgI i rozwiązuje ewentualne przypadki konfliktu. Siedziba znajduje się również w Singapurze i podlega przepisom lokalnym zgodnie z lokalnymi przepisami.

Skargi i roszczenia do pracy brokera 

Firma ma wiele skarg na temat oszustw i negatywnych opinii na temat pracy brokera. Trudno jest zweryfikować ich prawdziwość, jednak ten fakt jest niepokojące.

Opinie użytkowników o KGI Futures usługi pośrednictwo

Analiza opinii w sieci pokazuje, że około 90% klientów narzeka na dużą ilość minimalnego depozytu-1000 dolarów amerykańskich, co nie jest dla wszystkich do kieszeni.

Nieznacznie mniej (odsetek 70%)-brak rosyjskiej wersji językowej i usług telefonicznych. Są też tacy, którzy odnotują niewygodny interfejs witryny.

Warunki handlowe, pod którymi działa Broker

Firma działa w następujących warunkach handlowych:

 • Minimalny depozyt to $1 000, co jest dość imponujące;
 • -Stop-Out wynosi 20%;
 • Dokładność wartości do czterech miejsc po przecinku
 • Minimalna pozycja wynosi 0,05 lota.

Telefon do czynienia i wymiany bezpłatnych usług wspólnych dla innych brokerów, niestety, nie są świadczone przez KGI futures. Ten broker ma również miesięczną opłatę abonamentowa.

Spready i prowizja 

Broker zapewnia dobre warunki dla traderów posiadających status Premium Class. Klienci, którzy osiągnęli ten poziom, otrzymają zwrot prowizji od depozytu.

Generalnie naliczanie depozytów na karcie bankowej wynosi od 2,5%. W zależności od działalności handlu na giełdzie na wybranej pary, Spread również wzrasta.

Typy rozliczeń

Jeśli chodzi o dostępne rodzaje obliczeń, Firma dostarcza standardowy zestaw. Na stronie można otworzyć prawdziwe konto z minimalnym depozytem $1000 i konto demo, które będą odpowiednie na początku dla początkujących. Można handlować następującymi aktywami:

 •   Metale szlachetne
 • Futures
 •   Ropa naftowa i inne nośniki energii
 • Pary walutowe
 • Udziałów.

Walutą, z którą działa Broker jest Dolar singapurski lub Dolar amerykański. Konto może być uzupełniane w rubli, Strona automatycznie przeliczy według aktualnego kursu.

Akcje i bonusy

Firma, podobnie jak wiele innych, oferuje różne programy bonusowe i promocje dla swoich klientów:

 • Cashback. Właściciele konta osobistego mogą otrzymać punkty bonusowe za transakcje transakcyjne, a następnie wymieniać je na pieniądze lub wydać na zakup rabatów.
 • Status Premium klienta. Broker oferuje różne korzyści dla klientów tego typu: depozyty prowizji, możliwość wycofania pieniędzy, etc.
 • 100% w 30 sekund. Jeśli klient ma konto osobiste i rozpoczyna obrót opcjami rozpowszechniania, może handlować w ciągu 30 sekund na takich parach walutowych: EUR-USD i USD-JPY, GBP-USD.
 • „Po pierwszym wpłacie wkładu do opcji binarnych, przedsiębiorca otrzymuje premię w wysokości 100%.

Te promocje, choć mające na celu przyciągnięcie nowych przedsiębiorców i zwiększenie poziomu lojalności, szczerze wymagają, aby gracze byli trudnymi i stosunkowo kosztownymi działaniami.

Inwestowanie w kontrakty terminowe na KGI

Aby rozpocząć handel, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie brokera. Firma daje możliwość wyboru rodzaju konta:

 • -dla osób prawnych i przedsiębiorców indywidualnych-korporacyjnych;
 • Dla grupy ludzi lub przyjaciół, to wspólne.
 • To osobista.

Gdy dane zostaną wypełnione w kwestionariuszu witryny, będziesz mógł zobaczyć główne możliwości pracy:

 • Obrót papierami wartościowymi
 • Finansowanie depozytu zabezpieczającego
 • Opcje i kontrakty terminowe
 • Handel towarami na giełdzie;
 • Możliwość korzystania z pożyczek na rynku walutowym.

Elektroniczne platformy transakcyjne witryny są otwarte 24 godziny na dobę, a w każdej chwili można uzyskać dostęp do wymiany międzynarodowej.

Platformy transakcyjne i ich korzyści

Kontrakty terminowe na KGI oferują prowadzenie operacji handlowych i analizowanie rynku z terminalem MT4. Ta podłoga handlowa można pobrać za darmo:

 • Wersja komputerowa
 • -wersja mobilna (dostępne opcje dla Androida i iPhone)

Interfejs terminalu handlowego jest prosty. Istnieją standardowe instrumenty finansowe dla platform transakcyjnych: podstawowe wskaźniki, ramy czasowe, programy robotów z poradami.

Niestety, nie można spojrzeć na algorytm handlu i uzyskać link do analityki w wygodnym formacie tabeli.

Możliwości uczenia się

Podczas przeglądu brokera kontrakty terminowe na KGI zanotować wszelkie realne możliwości, aby nauczyć początkujących handlu trudne. Strona internetowa firmy posiada artykuły szkoleniowe i analityki na temat głównych trendów produktów na giełdzie. Istnieją również linki do webinariów.

Ale, niestety, wszystkie materiały dostępne maksymalnie w języku angielskim. Firma dostarcza wiele informacji edukacyjnych na żywo seminaria, co sprawia, że możliwości uczenia się praktycznie bezużyteczne dla rosyjskojęzycznych użytkowników.

Chociaż program Doradczy może oferować pomysły do obrotu lub zaproponować strategię, to również nie pomoże większości klientów CIS ze względu na barierę językową.

Wsparcie 

Możesz skontaktować się z działem pomocy technicznej, wypełniając formularz online na stronie internetowej firmy, gdzie musisz podać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy i istotę problemu. Po przedstawiciele firmy powinni skontaktować się z nadawcą.

Istnieje również możliwość wysłania ekscytującego pytania do wiadomości e-mail, wybierając ten, który dotyczy przedmiotu sprawy. Alternatywnie, można zadzwonić, numery telefonów są również wymienione na stronie.

Jednak, jak również adresy biur firmy. Niestety, wszystkie z nich są w krajach kontynentu azjatyckiego.

Krótkie wnioski na temat pracy brokera

Przegląd pracy brokera Futures KGI pokazuje bardzo niejednoznaczne dane, a biorąc pod uwagę opinie w sieci, aby porozmawiać o perspektywach handlu jest trudne. Niektóre opinie mówią o braku zapłaty zwycięzcy, inni mówią, że chociaż pieniądze do wycofania i być może, proces jest kłopotliwe i nie szybko. Ryzyko lub nie jest każdy biznes. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wybrać innego brokera, którego warunki pracy są przeznaczone dla rosyjskojęzycznych odbiorców docelowych.