Paul Tudor Jones II

Paul Tudor Jones II jest jednym z najbardziej znanych i udanych handlowców Wall Street, Zyskawszy sławę za bardzo długi, Break-even handlu. Jego talent do zarabianie pieniędzy pomnożona przez fenomenalną wydajność stawia go na krok z największych handlowców w historii.

Biografia Paula Tudorów Jones II

Paul Tudor Jones II urodził się w Memphis 28 września 1954.

On również otrzymuje wyższe wykształcenie tam, a dyplom z ekonomii jest już na Uniwersytecie w Wirginii. Z powodzeniem uczestniczył w mistrzostwach bokserskich w 1976. W tym samym roku rozpoczął karierę zawodową jako urzędnik. Następnie, przez dwa lata, był niezależnym przedsiębiorcą w E.F. Hutton. Po uświadomił sobie, że studia w Harvard Business School nie jest całkiem, co chciał, prosi jego krewny William Danavant, aby pomóc uzyskać pracę i wkrótce, z jego pomocą zaczyna handlować futures na bawełnę.

Założył swoją firmę Tudor Investment Corporation w 1980 i staje się najlepszym funduszem inwestycyjnym. Fundusz pokazał 100% zysku za pierwsze pięć lat działalności. W 1993, Fundacja pozostawia towarzysza Pawła, Peter Borish ze względu na różne poglądy na temat handlu. Piotr zobowiązał się do analizy technicznej, a Paweł zawsze wymieniał się w oparciu o jego intuicję i należy zauważyć, że nigdy go nie pozwolił.

W 1994, wiele funduszy poniósł straty, ale "Tudor Investment Corporation" nie tylko pozostał na powierzchni, ale również otrzymał 9% zysków.

Paul Tudor Jones II ustanowił się jako genialny Menedżer, po udało się przynieść inwestorom Funduszu Super zyski. Dzisiaj, Fundacja Pawła świadczy usługi dla inwestorów z 35 krajów. Stan własny Pawła szacuje się na 3. 3 000 000 000 Dolarów. Jego życie osobiste jest pozbawione rozgłosu i świeckiego blichtr. Był żonaty z modelem Sini Jones, z którym wychował czworo dzieci.

VN: F [1.9.22_1171]