5 sierpnia 2019
Oprogramowanie XCritical tworzy nowoczesne produkty na rynku finansowym

Trzy lata pracy firmy jest długi czas? Z jednej strony, trudno jest udowodnić sobie w tym czasie. Z drugiej strony, jest to już solidne pojęcie, a wiele zależy od sukcesu i jakości produktów lub usług. Zgadzam się, jeśli w ciągu trzech lat nie udało się przyciągnąć klientów lub klientów, to może być skazany na niepowodzenie.

Historia oprogramowania XCritical z Petersburga jest nieco ponad trzy lata. Został on stworzony jako mały Startup. Oczywiście, dobra pomoc dla niej dołączył do międzynarodowej grupy firm XCritical, który łączy przedstawicielstwa w kilku krajach. Jednak sukcesy musiały być osiągnięte niezależnie bez wsparcia zewnętrznego, a starcie z Petersburga zakończyło się sukcesem.

Do tej pory, oprogramowanie XCritical rozstał się ze statusem uruchamiania i wzrosła do pełnoprawnym firmy. Z niewielu pracowników na początku, to wzrosła do 33, podzielone na trzy zespoły, a to jest dalekie od limitu. Duża liczba zleceń wymaga zatrudniania nowych programistów i zawsze są wolne miejsca pracy. Dlatego też, jeśli jesteś pewny swoich umiejętności i umiejętności, możesz skontaktować się z specjalistami z działu kadr i zostać członkiem zespołu oprogramowania XCritical. Można to zrobić bezpośrednio, dzwoniąc na telefony wymienione na stronie, lub po prostu zadzwonić i zarejestrować się na rozmowę kwalifikacyjną.

Istnieje wiele możliwości dla pracowników firmy FinTech. Tutaj można zrobić nie tylko to, co kochasz, ale także zdobyć nową wiedzę, umiejętności i doświadczenie. W oprogramowaniu XCritical wiele uwagi poświęca się rozwojowi profesjonalistowi pracowników. Obecnie firma jest pewnie rozwija zespół i skalę działalności. Praca odbywa się w wolnym harmonogramie, ale zgodnie z metodami Scrum i Kanban, więc zasoby wewnętrzne są wykorzystywane do maksimum, co pozwala na wydawanie produktu wysokiej jakości w krótkim okresie czasu.

XCritical rozwiązania programowe otrzymały uznanie i liczne podziękowania, dając opinie nie tylko od klientów i użytkowników, ale również zostały nagrodzone nagrodami w różnych konkursach. Głównym celem jest stworzenie usług internetowych dla sektora finansowego, w tym internetowych systemów transakcyjnych na giełdach handlowych, systemów zarządzania ryzykiem i CRM, aplikacji mobilnych do obrotu na rynkach finansowych. Szczególną uwagę zasługuje na platformę handlową XCritical, który jest używany przez wiele firm brokerów i zanotować szybkość jego pracy, dostępność harmonogramów, możliwość analizowania rynku finansowego i innych zalet.

Firma posiada wyraźną strukturę pracy od otrzymania zlecenia, jego analizy, harmonizacji z wymaganiami klienta, do jego zwolnienia i konserwacji. W etapach pośrednich, programistów z backenders i frontach uczestniczyć w przypadku, a następnie produkt jest testowany, wdrożone i eskorted. Dział marketingu promuje usługi internetowe sektora finansowego, tworzy strony internetowe, lądowania i e-maile.

Według opinii pracowników, możemy stwierdzić, że ich priorytetem jest wygodne warunki pracy, umiejętność rozwiązywania złożonych i ciekawych problemów, a także rozwój zawodowy. XCritical zarządzanie oprogramowaniem dba również o swoich ekspertów. Razem firma pozwala firmie na podjęcie wiodącej pozycji na rynku dla rozwoju usług internetowych.

VN: F [1.9.22_1171]

Oprogramowanie XCritical tworzy nowoczesne produkty na rynku finansowym, 4,7 z 5 możliwych, oceniane-3