BINARY OPTIONS

Przy wyborze wygaśnięcia opcji binarnych-czas trwania handlu, Początkujący przedsiębiorcy napotykają trudności. Nieprawidłowa data wygaśnięcia może prowadzić do negatywnych wyników.

Dla początkującego przedsiębiorcy, najbardziej ryzykownym rozwiązaniem jest handel na krótkoterminowe opcje. Wynika to z braku wystarczających informacji handlowych i obecności emocji. Najlepszym rozwiązaniem będzie obliczenie liczby barów, przez które instrument handlowy zacznie się wypracować, pomnożonej przez ramy czasowe w opcjach binarnych, i można bezpiecznie zawrzeć handel na czas otrzymany.

Najmniej ryzykowny jest długoterminowy handel-od miesiąca lub więcej, który jest oparty na niektórych wydarzeniach, na przykład, interwencji walutowej. W handlu średnioterminowym, od tygodnia do miesiąca, wymagana jest analiza fundamentalna. Krótkoterminowy obrót w ciągu tygodnia polega na podejmowaniu transakcji przed weekendem. Prowadząc handel śróddzienny, zaleca się dokonywanie transakcji na koniec godziny lub dnia transakcji.

VN: F [1.9.22_1171]