Waluta Handlowiec William J. O'neill

Nie O'Neill urodził się 25 marca 1933 w Oklahoma City. Jego ojciec był artystą i matką fryzjera. Był długo oczekiwanym dzieckiem, a jego rodzice dali mu całą swoją miłość, do której jego syn odwzajemniony.

Od dzieciństwa O'Neill był inteligentnym chłopcem, dając dobre nadzieje w naukach ścisłych. Udało mu się przekonać nie tylko swoich krewnych, ale nawet nauczycieli i obcych.

Gdy Wilhelm dorastał, stał się cichszy i bardziej pokorny. Nawet wtedy, gdy stał się bogaty, jego imię nie było znane Beaumond. Nie bierze udziału w różnych imprezach i innych wydarzeniach towarzyskich. On również nie dba o innych ludzi analitycznych opinii i porad od innych przedsiębiorców. O'Neill jest używany, aby zawsze podejmować wszystkie decyzje na własną rękę, więc jest uważany za "białą Wrona" w świecie handlu.

Taka niezależność w William powstała w okresie dojrzewania. W szkole pracował jako gazeta peddled, aby pomóc swojej rodzinie. Potem zaczął interesować się literaturą o różnych sposobach zarabiania szybko. Wydawało mu się, że jest on odpowiedzialny za swoje życie.

Na końcu Uniwersytetu, William zaczyna studiować na rynku futures w głębi. Czytał wiele książek na ten temat i nie zajmował się ich wyborem-studiował to, co tylko wpadł na oko.

Wkrótce dostaje pozycję w obiecującej korporacji maklerów. Tam pokazuje się jako dobry finaner i zwiększa kapitał firmy w krótkim czasie.

Ale w Hayden, nie mógł uzyskać dochód, o którym marzyli, więc William zaczyna radzić sobie z analityki teorii finansów i stara się stworzyć własną metodę budowania swojej działalności na giełdzie.

I z biegiem czasu, udało mu się. Był w stanie zarobić stały dochód.

William O'Neill powiedział, że najgorsza jakość przedsiębiorcy jest chęć zakupu, co jest w sprzedaży. William myślał, że jest to najbardziej niewłaściwe rzeczy do znalezienia dla długoterminowych inwestycji.

VN: F [1.9.22_1171]