Joe DiNapoli Stock Trader

Joe DiNapoli jest zdecydowanie jednym z najbardziej doświadczonych i udanych specjalistów pracujących w handlu giełdowego. DiNapoli dał 35 lat swojego życia, aby studiować i doskonalić swoje metody pracy na giełdach finansowych, i to jest bezpieczne, aby powiedzieć, że zna wiele tajemnic i pułapek w świecie przedsiębiorców.

Biografia Joe DiNapoli

Joe DiNapoli urodził się w małym miasteczku w 1946, a teraz przez długi czas mieszka i pracuje w Nowym Jorku. DiNapoli rozpoczął handel z powrotem w 1982, gdy indeks został wprowadzony.

DiNapoli kształcił się w kolegium technicznym, które ukończył w 1967, i przeszkolony w niuanse handlu niezależnie, w tzw Bunker, pokój w pełni wyposażony w sprzęt elektroniczny i Komunikacyjny, w którym on i Zacząłem swoje badania.

Jego badania na średniej ruchomej, własną, unikalną metodę stosowania stosunku Fibonacciego do osi cenowej i tworzenia "oscylator predykcyjny" sprawiają, że DiNapoli jednym z najbardziej szanowanych ekspertów na giełdzie.

Prowadzi również wykłady w wielu światowych centrach finansowych, które są konsekwentnie popularne i prawie zawsze zbierają wyprzedane. W 1996, wygłosił wykłady w 22 krajach i był wielkim sukcesem wszędzie. Jego książki zostały przetłumaczone na wiele języków i są nadal istotne dla początkujących przedsiębiorców na całym świecie.

W tej chwili, Joe DiNapoli jest nie tylko profesjonalnym przedsiębiorcą, ale także prezes Coast Investment Software, Inc, który rozwija oprogramowanie dla przedsiębiorców.

Książki Joe DiNapoli

W swoich książkach, Joe DiNapoli zawsze starał się dzielić swoje doświadczenie i wiedzę z wieloma zainteresowanymi, więc zawsze były jasne i dostępne wśród czytelników różnych poziomach szkolenia. "Handel z poziomami DiNapoli" stał się prawdziwym bestsellerem nie tylko w Ameryce, ale także daleko poza jego granicami.

Stał się przewodnikiem stacjonarnym dla przedsiębiorców, finansterów i ekonomistów na całym świecie. Książka "szczyty Futures Trading, lekcje mistrzów", który był współautorem w 1990, i został uznany za książkę roku, również był wielkim sukcesem wśród czytelników i jest istotne wśród przedsiębiorców w naszych czasach.

  1. Joe DiNapoli Trading przy użyciu poziomów DiNapoli Pobierz

Metoda handlowa Joe DiNapoli

VN: F [1.9.22_1171]