przedsiębiorca Jack D. Schwager

Jednym z dobrze znanych przedsiębiorców, którzy mają dar przewidywania cen na rynku kontraktów terminowych jest Jack D. Schwager.

Dziś kieruje Fortune Group. Gospodarstwo to jest zaangażowane w transakcje z aktywami swoich klientów. Schwager jest również członkiem zarządu Fortune Global Fund Analysis Corporation.
Bada dynamikę funduszy hedgingowych. Ponadto, Jack aktywnie uczestniczy w warsztatach analizy fundamentalnej i technicznej.

Wiele szkół biznesu w Europie i Ameryce chce go zobaczyć jako wykładowca. Uczy przyszłych mistrzów administracji biznesowej i ekonomii.

Podsumowanie biograficzne

Kariera Jacka Schwagera rozpoczęła się po ukończeniu studiów podyplomowych. On dostaje analityk handlowy w małym biurze maklerów. Dość szybko uświaduje sobie, że potrafi dokładnie przewidzieć kierunek rozwoju rynku. Ale potem Schwager był uważany za początkującego i niedoświadczonego analityka, ponieważ jego zarządzanie poradami nie traktują poważnie.

Schwager nie miał pieniędzy, aby otworzyć własne konto w tym czasie. Ale postanawia zaryzykować i pożycza od swojego brata 2000 dolarów amerykańskich. I natychmiast traci prawie wszystko, ale nie traci i postanawia wygrać z powrotem, aby dać swojemu bratu całą kwotę.

Po jakimś czasie Jack opracowuje własne metody analizy technicznej i rozpoczyna przewidywanie zmian w kwotach. Zrobił to bardzo dobrze.

Kiedy Schwager zdobywa wystarczające doświadczenie, zaczyna łączyć metody analizy technicznej i podstawowe, co prowadzi go do prowadzenia w prognozowaniu.

Nie Schwager często lubi pamiętać o rozpoczęciu kariery na rynku kontraktów terminowych. Według niego, system Forex jest wymianą dla rozwoju zdolności analitycznych.

Przewidział, jak rynek będzie poruszać się kilkaset razy, ale najcenniejsze lekcje są te oferty, w których popełnił błąd. Jego główną zasadą jest zawsze pracować nad błędami, aby zapobiec takim rzeczom w przyszłości.

Jack Schwager książki

Jack opublikował również kilka książek. W 1989, "Bird Magic" został opublikowany, a kontynuacja tej legendarnej książki jest "Magia rynku giełdowego". Schwager napisał również instrukcję w sprawie analizy technicznej, która nadal może być przypisana do najlepszych książek w tej dziedzinie.

  1. Analiza techniczna Jack Schwager Pobierz/li>
  2. Jack Schwager Stock Magic Pobierz za darmo
  3. Jack Schwager nowych kreatorów rynku Download
  4. Jack Schwager Magee Stock Market Pobierz

Stosunek Jack D. Schwager

VN: F [1.9.22_1171]