22 lipca 2019
Interactive Brokers

Interactive Brokers LLC wszedł na rynek w 1978 i jest teraz uważany za odpowiedni dla profesjonalnych handlowców. Broker służy indywidualnym inwestorom, funduszom hedgingowymi, prywatnym grupom handlowym, doradcom finansowym i reprezentującym brokerów. Wszyscy razem, Interactive Brokers ma szlifowane technologii i automatyzacji, aby wyposażyć klientów w wyjątkowo złożonej platformy do zarządzania portfelami inwestycyjnymi przy najniższych kosztach, według przeglądu przez Barron Best Online Brokerów.

Najczęściej traderzy wybierają brokerów interaktywnych z następujących zalet:

24-godzinna automatyczna transakcja,

Składowanie papierów wartościowych, towarów i walut obcych w ponad 120 rynkach w wielu krajach;

Możliwość handlowania w różnych walutach za pomocą jednego rachunku;

-korzystne ceny wykonania: Zarządzanie ryzykiem i portfelem, centra badawcze i produkty inwestycyjne-wszystko po niskich cenach;

Różnorodne zaawansowane narzędzia transakcyjne

Niskie stawki marży

Szeroki wachlarz inwestycji.

Interactive Brokers ma swoją siedzibę w Greenwich, Connecticut, z około 1 100 pracowników w Stanach Zjednoczonych, Kanada, Europa, Rosja, Indie, Japonia, Chiny i Estonia.

Oprócz amerykańskiej Komisji papierów wartościowych i Giełd, Interactive brokerzy reguluje:

Regulator sektora finansowego (FINRA) No0000922792;)

Finansowego (osoby). 03958476).

Inwestowanie w podłogę i możliwości handlowe

Brokerzy Interactive zapewniają swój sztandarowy Trader platformy (TWS), który wspiera handel globalny, w tym aktywa globalne. Chociaż TWS nie jest zaprojektowany przez przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają zarabiać na rynku finansowym, jest jednym z najlepszych platform w branży finansowej.

Jest to złożony, w pełni funkcjonalny program, który wydaje się robić prawie wszystko. Inwestorzy otrzymują monitorowanie w czasie rzeczywistym, dane rynkowe, dostosowaną grafikę i wiadomości strumieniowe.

Narzędzia handlowe, które są wykorzystywane do analizy przez doświadczonych handlowców, takich jak handel Algo, opcja laboratorium strategii, laboratorium zmienności, Nawigator ryzyka, skaner rynku, strategii budowniczy i Projektant portfela itp.

Mobilna wersja TWS posiada również IBOT, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby szybko obsługiwać prośby klientów poprzez chat (lub głos dla iPhone). Obsługiwane są informacje o portfelu, zamówienia, oferty i wiele innych sygnałów.

Funkcjonalność oferowana przez interaktywne brokerów TWS Desktop platform nie tylko ma przewagę dla aktywnych przedsiębiorców, ale również służy jako wada dla niedoświadczonych handlowców.

Początkujący inwestorzy mogą odsuwać wszystkie ruchome części platformy decoscope. Platforma została zaprojektowana tak, aby oferować dostęp do wielu różnych rynków. Na przykład, po wprowadzeniu symbolu ticker dla popularnego Funduszu ETF, platforma będzie oferować wybór dla notowania giełdowe, opcje, lub Kontrakty futures na podstawie ich wartości. Nawigacja jest prosta, ale Początkujący przedsiębiorcy mogą zgubić się w tej kolejności.

Dla mniej doświadczonych handlowców, Interactive Brokers oferuje platformę WebTrader. Zapewnia inwestorom tylko podstawowe funkcje, które są potrzebne do efektywnego handlu i zarządzania portfelem. Nie to wskaźniki, które handlowcy obserwować obejmują wszystkie akcje i opcji kontraktów, futures. 453 dane metryk danych są dostępne do dostosowywania kolumn.

Depozyt zabezpieczający jest specjalną zaletą interaktywnych brokerów. Większość konkurencyjnych brokerów ustawiły dwa do trzech razy tyle odsetek kredytów kredyt jako Interactive Brokers. Oto bardzo niskie stopy procentowe, które są zmniejszone, gdy przedsiębiorca pożycza więcej. Ważne jest również, aby interaktywne brokerzy używać jasnych i łatwych do zrozumienia metod obliczania stawek depozytu zabezpieczającego. Usługa brokera dodaje rozprzestrzeniać się na bieżącą stawkę overnight funduszy federalnych, podczas gdy inni brokerzy zastąpić własne własne badania do obliczania odsetek naliczonych do klientów z salda debetu.

W odróżnieniu od innych brokerów internetowych, Interactive Brokers oferuje swoim klientom całodobowy telefon, czat lub formę w osobistym centrum konta.

Tak, nasz przegląd Broker Interactive brokerów po raz kolejny pokazuje, że jest to świetny wybór dla inwestorów, jak ten Broker oferuje jedne z najtańszych stawek kredytowych w przemyśle. Innym ważnym punktem brokera jest niskie prowizje handlowe. W ogóle, Interactive Brokers jest doskonałym wyborem dla tych, którzy są poważnie o handlu.

VN: F [1.9.22_1171]