FIBO-Group-Review

Fibo (Financial Intermarket pośrednictwo online Group) to nazwa wielonarodowej grupy korporacyjnej, która jest uważana za pionierską w świadczeniu usług pośrednictwa online. Główna Firma, która dała początek całemu gospodarczemu, została utworzona w 1998. następnie, jak Alpari. Jednym z najbardziej oczywistych wskaźników jakości tej organizacji zajmującej się organizacją są dedykowane Recenzje FIBO Group od licznych klientów z całego świata. Jednak znacznie silniejszy argument wydaje się być dokumentami rejestracyjnymi potwierdzającymi legalność działalności spółek zależnych, które są zjednoczeni pod tą marką.

Licencje FIBO i dane rejestracyjne

Różne spółki FIBO Group zostały zarejestrowane w różnych jurysdykcjach, więc Grupa posiada licencje z kilku krajów. W dużej, mówimy o morzu, który pozostaje powszechną praktyką wśród centrów handlowych. Jednocześnie, wraz ze wzrostem liczby współpracujących z nią organów regulacyjnych:

 1. FIBO Group Ltd, której dokumenty rejestracyjne są wydawane w jurysdykcji Brytyjskich Wysp Dziewiczych, jest zgodna z normami BVI Financial Services Commission;
 2. FIBO Group Holdings Ltd, aktywna członkini funduszu odszkodowań dla inwestorów, powstała na Cyprze i odpowiada przed CySEC;
 3. FiBO Australia Pty Ltd, w oparciu o australijskie kontynent, przestrzega australijskich standardów Komisji papierów wartościowych i inwestycji.

Ten format licencjonowania i interakcji ze stowarzyszeniami kontrolującymi potwierdza wysokie standardy jakości, które prowadzą brokera. Działy grupy maklerskiej są zlokalizowane w różnych krajach: jego Strona internetowa zawiera informacje o biurach FIBO Group na Ukrainie, w Rosji, Kazachstanie, Austrii, Republice Singapuru, Niemczech i Chile.

Usługi dla przedsiębiorców

Podstawowy zestaw FIBO Group oferuje na oficjalnej stronie internetowej jest podzielony na cztery konta: Meta Trader 4 stałe, Meta Trader pływające, Meta Trader NDD i cTrader STP. Jak sugerują nazwy, różnią się one w używanych terminalach handlowych i sposób interakcji między DC i klientów. Centrum obrotu może albo działać jako producent rynku (Biuro transakcji) lub ograniczyć swoją rolę do mediacji międzybankowej (brak Desk). Jednocześnie handel jest oferowany nie tylko przez pary walutowe, ale także przez kontrakty na różnicę cen (CFD), a także kontrakty terminowe.
Konto stałe MT4 zawiera następujące warunki:

 1. Meta Trader 4 Terminal,
 2. Biuro do czynienia,
 3. rzeczywistych transakcji z depozytem $300,
 4. czterocyfrowe cytaty,
 5. Spready od 2 p.,
 6. Dźwignia finansowa do 200:1,
 7. depozyt w euro, dolarach, szterlingach, frankach szwajcarskich lub rubli,
 8. Stop Out-20%,
 9. Narzędzia Forex: 60 par.

MT4 Floating różni się od poprzedniego typu przez liczbę znaków w cudzysłowie (pięciocyfrowy) i rozmiar spreadu od 0,8 p. Z kolei MT4 NDD ma wiele znaczących różnic:

 1. Brak biurka do czynienia,
 2. depozyt początkowy około t 50 dolarów,
 3. Nie ma ograniczeń co do minimalnego spreadu,
 4. transakcje Pobieramy opłatę w wysokości 0,003%,
 5. Dźwignia na 400:1 (100:1 dla metali),
 6. Stop Out-50%,
 7. Wpłać tylko w walucie dolara,
 8. Handel kontraktami CFD nie jest wspierany,
 9. 32 pary.

Rachunek cTrader STP zakłada zastosowanie platformy transakcyjnej cTrader i posiada szereg funkcji:

 1. Brak biurka do czynienia,
 2. początkowy depozyt w wysokości $300,
 3. dodatkowa opłata w wysokości 0,003%,
 4. Dźwignia finansowa do 100:1,
 5. depozyty dolara,
 6. 41 pary.

FIBO Group różni się od wielu krajowych centrów handlowych wspierających rachunki islamskie, które zamiast zapisu/zapisywania środków na przeniesienie pozycji w nocy jest pobierana prowizja tygodniowa. Przedsiębiorcy są również oferowane narzędzia do automatyzacji handlu z oceną sygnału. Aby zoptymalizować pracę na rynku walutowym, proponuje się również system zarządzania danymi dealSmart.

 • Konkursy FIBO

Rachunki FIBO PAMM

FIBO Group zapewnia inwestorom, a także przedsiębiorcom chcącym zarabiać na zarządzaniu kapitałem, rejestrowanie standardowych rachunków PAMM. Klienci są zaproszeni do wyboru menedżerów spośród specjalistów współpracujących z DC na spekulacyjnych handlu. W tym samym czasie, zasób sieciowy jest dostępny ranking kont z wyczerpujących cech. Warto zauważyć, że skonsolidowana tabela zawiera fundusze zarządcy, ponieważ udział przedsiębiorcy jest ważnym czynnikiem motywującym do podejmowania bardziej odpowiedzialnych decyzji.

Prezentacji

Prosimy o pozostawienie opinii na naszej stronie internetowej.

VN: F [1.9.22_1171]

FIBO Group, 5,0 z 5 możliwych, oceniono-4