Kobieta Trader Cynthia Case

Cynthia Case jest jedną z najsłynniejszych kobiet handlowców w historii handlu giełdowego. Zyskała sławę i autorytet dzięki ustanowionej przez wiele lat systemowi handlu, który rozwinęła i poprawiła.

Biografia Cynthia Case

Cynthia Case rozpoczęła handel z powrotem w 1983, całkiem przypadkowo, gdy zarządzanie Standard Oil of California przeniósł ją do działu handlowego, zgodnie z planowanego szkolenia kadry zarządzającej. W tamtych czasach dział handlowy był pokojem z wieloma telefonami i kupą papierów.

Komputer osobisty dopiero zaczyna się do wielkiego biznesu, a ona zwróciła się do kierownictwa, aby umieścić go w dziale handlowym. Cynthia był dość kompetentny przedsiębiorca na swój czas, jak miała wykształcenie techniczne i, co najważniejsze, wielkie pragnienie zaangażowania się w handlu.

Teraz Cynthia Case zajmuje się głównie analizą techniczną, uznając ją za najskuteczniejszą w handlu. Nie angażuje się w handel śróddzienny, a jego średnia transakcja trwa od trzech do dziesięciu dni.

Jego strategia handlowa opiera się bardziej na punktach wyjścia niż na wejściu. Z biegiem czasu zaczęło się rozwijać swoje wskaźniki, które obecnie oferuje swoim klientom. Opracowane przez nią narzędzia obejmują wskaźnik impulsu Peakoscytora oraz technologię dev-stop, która zapewnia, że przystanki są instalowane w zależności od zmienności.

Na tym etapie, ona jest nie tylko zaangażowany w handlu dla siebie, ale także jest konsultantem dla wielu klientów korporacyjnych.

W jej opinii, główne cechy przedsiębiorcy-wytrwałość i niezależność. W obrocie na giełdzie jest bardzo ważne, aby przestrzegać ścisłej dyscypliny i konieczne jest, aby dowiedzieć się, że prosty sposób nie będzie i uporczywie przejść do celu. I jeden z najważniejszych warunków-powinieneś lubić tę pracę.

VN: F [1.9.22_1171]