8 października 2019
UOB broker

Ten Broker wkrótce będzie dokładnie dwadzieścia lat. Istnieją biura w Singapurze, Chinach, Wielkiej Brytanii i innych krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Strona działa tylko w języku angielskim, uznając go za uniwersalne dla wszystkich tych, którzy chcą pracować na tej stronie.

Każdy mieszkaniec świata może rejestrować swoje dane i handlować.

Z wieloletnim doświadczeniem, Broker może dać ludziom swobodę wyboru towarów do handlu.

Opis brokera

Firma powstała w 2000. Miejscem rejestracji jest Singapur. W tej chwili istnieje wiele biur na całym kontynencie azjatyckim, jak również w niektórych europejskich.

Całkowita liczba biur przekroczyła 80, a nowe biura i oddziały nadal się otwierają.

Broker jest dostępny w języku angielskim, ponieważ jest uniwersalny. Nie ma rosyjskiego interfejsu, który może skomplikować pracę dla rosyjskojęzycznej publiczności.

W tym samym czasie, dostęp nie zależy od lokalizacji klienta: można handlować waluty, opcje i zasoby.

Licencja i regulacje prawne

MAS jest odpowiedzialny za rozwiązywanie wszystkich spornych kwestii, skarg i odwołań.

Ma wysoki procent niezawodności, więc rzadko rozwiązuje kontrowersyjne problemy. Przejrzysty system pracy jest korzystny dla obu stron.

Singapurski Bank Centralny, który wydał licencję firmy, kontroluje wszystkie spółki finansowe działające w Singapurze. Jego decyzje są obowiązkowym czynnikiem dla pracy, bez których działalność firmy są uważane za nielegalne.

Skargi i roszczenia

W tej chwili firma nie ma pozwów, żadnych sporów z nikim. SCB, który wydał licencję dla firmy, „służy jako gwaranta niezawodności. Niemożliwe jest uzyskanie zatwierdzonego dokumentu przy użyciu niektórych formuł schematów.

Licencja nie została wydana na zawsze, musi być okresowo potwierdzona-dla tych specjalnych osób sprawdzić dokumentację i historię pracy.

Opinie użytkowników

Nie możesz znaleźć znanych opinii od użytkowników. Jeśli klient ma problem, zamienia się bezpośrednio na zupę wsparcia, gdzie pomaga zrozumieć jego pytanie.

Głównym problemem najczęściej pojawia się z powodu nieporozumień natury jednostek monetarnych na rachunku demo. Przychodzące pieniądze są wirtualne, a także wżycie w wirtualnym świecie.

Nie mogą być wycofane, nie mogą być używane nigdzie indziej, z wyjątkiem witryny, która je dostarczyli.

Warunki handlowe

Dźwignia wynosi od 1:10 do 1:50 punktów. Aktywa mogą być walutą, metali szlachetnych, towarów i papierów wartościowych. Sper jest ruchomy.

Każdy rodzaj produktu ma swoje własne cytaty. Pary walutowe uznają najbardziej dochodowe i łatwe do pracy. Na skoki w wartości waluty można podnieść dużo.

Opracowanie strategii multi-way, są zainteresowani w wiadomościach na rynku finansowym, wyciągnąć wykresy, znaleźć dolny i górny punkt-jest to trudne, żmudne, ale dochodowy proces.

Spready i prowizje

Spread jest ruchomy, w zależności od konkretnej transakcji. Prowizja nie jest wycofana w celu wycofania środków przez brokera, ale może zostać podjęta przez Bank za usługę.

Można wypłacić pieniądze tylko za pośrednictwem karty, Visa lub Master Card, w zależności od tego, który z nich jest bardziej odpowiedni.

Typy kont

Minimalny depozyt działa na amerykańskim lub singapurskim dolarze. Ograniczenia nie mają, to samo co dźwignia.

Oferowane osobno:

 • -segregowane rachunki-klient i pośrednik pieniądze są przechowywane oddzielnie. Chroni to środki klienta z działalności firmy, zapewnia dodatkową ochronę;
 • -standardowy-zwykły, z ustawioną górną lub dolną granicą;
 • Nieograniczony-Nieograniczony-Nieograniczony;
 • -demo-Virtual dostarczone przez brokera.

Ludzie otrzymują wszystkie możliwości pracy, bezpieczeństwa w procesie handlowym i możliwość uczenia się używać taktyki i strategie, aby zarabiać pieniądze w praktyce.

Handel z UOB Kay Hian

Broker handlowy oferuje pary walutowe. Zmienność (zmienność wartości waluty) może być dobrze odtwarzane, jeśli uważnie monitorować ich stan.

Jest to najprostszy handlu, ponieważ wystarczy, aby monitorować sytuację gospodarczą lub polityczną kraju i od tej podstawy do sprzedaży lub kupna jednostek.

Platformy transakcyjne

Platformy transakcyjne są dostępne na każdym oprogramowaniu: Windows, Android, iOS. Możesz pracować w wersji internetowej w pobliżu komputera lub laptopa, lub na telefonie/tablecie.

Jednocześnie biura znajdują się w:

 • Chiny
 • „Wielka Brytania
 • Indonezja
 • Filipiny;
 • Stany Zjednoczone
 • Singapur.

Nie ma oddziałów w Rosji lub w pobliżu za granicą. Ale każdy może się zarejestrować i pracować.

Strona działa za pośrednictwem takich platform:

 • Z: utrade
 • CFD
 • -FX w

Szkolenia

Jako symulator szkolenia może działać jako konto demo, które są wirtualne narzędzia. Nie można ich umieścić na osobistej równowagi, pozostają one jako jednostki sieci Web.

Możesz użyć go jako inwestycji, ale nie wycofać go na swoje konto. Oferty zdobyte przez niego są już własnością klienta i podlegają wycofaniu.

Wsparcie

Możesz skontaktować się z firmą na kilka sposobów:

 • Przede wszystkim pocztą. Napisz list z pytaniem zawartym w nim i wyślij go na adres podany na oficjalnej stronie internetowej;
 • -przez numer telefonu-drugi sposób. Połączenia w całej Azji są bezpłatne. Roaming szacuje się według stawek dla każdego operatora.
 • „Firma współpracuje z weekendów, więc w soboty i niedziele.

Wnioski

Każdy decyduje, czy zarejestrować go na dworze, czy nie. Brokerzy zapewniają wszystkie możliwości zarobku: jest bardziej opłacalne dla nich, aby mieć pracę klienta, zwiększając ich zarobki, co automatycznie wpływa na obroty samej firmy.

Dla długiej żywotności brokera jest bardziej przydatna długoterminowa współpraca niż raz, aby złamać Jackpot i pozostać bez stabilnego dochodu.

Klienci używani usługi w innych krajach pozytywnie reagują na firmę, ponieważ ufają opinii singapurskiego banku centralnego.

VN: F [1.9.22_1171]