Sberbank wniosek inwestora z Sberbank do handlu na rynkach finansowych. Dzięki niemu możesz przeglądać stan konta maklerskiego, wyceniać online, badać inwestycje, dokonywać transakcji. Aplikacja banku oszczędnościowego inwestora jest dostępna do pobrania za darmo.

Logowanie w aplikacji następuje przy użyciu loginu i hasła, które otrzymałeś po otwarciu konta maklerskiego w banku. Aby dokonywać transakcji, musisz przejść dodatkową autoryzację.

Aplikacja wyświetla wszystkie konta maklerskie, które zostały otwarte w Sberbank, osobne okno można wyświetlić konto i. Inwestor Sberbank pozwala zobaczyć status swojego konta maklerskiego w czasie rzeczywistym, śledzenie pozycji i kondycji finansowej.

App Reviews

„Ludzie korzystają z usług banku oszczędnościowego ze względu na markę, która utworzyła wokół siebie chmurę niezawodności. To dobra rzecz, ale nie polecam handlu w stale spowalniającej, cła w wydajności, nieujawniającej aplikacji.”

„Mogą być notowane tylko na Giełdzie Papierów Wartościowych, ograniczonej giełdzie i instrumentach finansowych. Plus lub minus decydują sami. Aplikacja nie jest imponująca, może straciłem coś z oczu, nie kłóć się.”

„Aplikacja jest zła, ale jak mówią: krytykuj – oferta. Chciałbym poprawić w następujący sposób: aktualizacja dodano wybór wykresów, narzędzi i możliwości przeprowadzania minimalnej analizy. Brakuje również przycisków natychmiastowego zamykania i otwierania.”

Korzyści i wady

do profesjonalistów aplikacji inwestora Sberbank wielu zwykle przypisują łatwość użycia. Użytkownicy ufają również aplikacji ze względu na niezawodność i regulację banku.

Aplikacja pozwala na automatyczne tworzenie portfela inwestycyjnego. Aby to zrobić, musisz odpowiedzieć na pytania, po czym otrzymasz trzy rodzaje portfeli do wyboru. Aplikacja tworzy wybór akcji emitentów, które najlepiej ci odpowiadają na podstawie twoich odpowiedzi.

Inne zalety aplikacji obejmują śledzenie zasobów w Sberbank online. Ta integracja jest bardzo wygodna. Ułatwia to śledzenie stanu portfela. Możesz zobaczyć status akcji, statystyki, ogólnie rzecz biorąc, wyraźnie pokazuje, jak pieniądze działają dla Ciebie.

Główny ujemny – długi czas jest uzupełniany i wycofywany. Ogromną wadą jest ciągłe odejście aplikacji. Wiele pamiętać, że może się to zdarzyć trzy do pięciu razy w jednym użyciu. Również w niekorzystnej sytuacji użytkownicy uważają brak zagranicznych akcji do zakupu.

Również z powodu wad braku informacji na temat wypłat dywidend emitentów. Jeśli chcesz kupić akcji spółki, która wypłaca dywidendy, będzie musiała szukać informacji na ten temat w Internecie, aplikacja nie dostarcza.

Inwestor banku oszczędnościowego post app pojawił się jako pierwszy w G-Forex.net.