Pattern Of Light in the Clouds to połączenie świec, które odnosi się do odwracających modeli graficznych. Oznacza to, że daje przedsiębiorcy szansę określenia odwrócenia trendu i korzystania z niego.

Jest uważany za dość potężny wśród innych znanych wzorców, co daje przedsiębiorcom prawo do korzystania z niego niezależnie, bez łączenia z innymi znanymi wskaźnikami handlowymi. Szczelina w chmurach jest bardzo często mylona z trzema innymi wzorami. Jednak doświadczeni uczestnicy rynku wiedzą, że luka w chmurach jest odwróceniem, a pozostałe trzy wskazują na kontynuację trendu. Oto bliższe spojrzenie na wzór.

Jak wyciągnąć wniosek na temat powstawania wzoru świetlika w chmurach?

Aby nie mylić tego wzorca z innymi, ważne jest, aby mieć jasność co do czynników jego powstawania. Umieściliśmy wszystkie najważniejsze rzeczy na jednej liście. Tak więc, wzór Gap w chmurach powstaje, jeśli na wykresie:

jest zauważalny trend spadkowy notowania; czerwona świeca zaczęła tworzyć (jest również nazywana niedźwiedzia); otwarcie następnej świecy nastąpiło znacznie poniżej minimum czerwonej świecy niedźwiedzia; ciało ostatniej świecy zamknięte co najmniej połowę ciała pierwszej czerwonej świecy (jeśli zamknięte mniej niż połowa, warto wyciągnąć wnioski na temat czasu trwania trendu, a nie o jego odwrócenie).

Wzór Luzing w chmurach ma również psychologiczne motywy do wystąpienia. Zacznijmy od tego, że powstaje on podczas pewnego trendu spadkowego, a czerwony wzór świecy i podział cen w ciągu następnego dnia handlowego tylko wzmacnia trend spadkowy na rynku.

To jest po tym byki są aktywowane i do końca sesji handlowej zamyka się znacznie wyżej niż zamknął wczoraj. W tym momencie, niedźwiedzie naprawić nierentowne i opłacalne krótkie transakcje. Odwrócenie trendu w tej sytuacji prowokuje kontrolę rynku przez byki, czyli otwarcie długich transakcji.

Podpis obrazu Wzór Luveta w chmurach: podobne wzory

Jeśli chcesz wyciągnąć jakiekolwiek wnioski na temat znaczenia wzoru światła w chmurach, porównaj go z zasłoną ciemnych chmur. Wystarczy pamiętać o lustrzanym odbiciu. W tym przypadku wytrzymałość i wydajność pierwszego można prześledzić bardziej jakościowo niż kiedykolwiek.

Im bardziej biała świeca zamyka czarną (tylko ciało), tym silniejsza jest uważana za model handlowy. Jeśli chodzi o świece, można wyciągnąć wiele indywidualnych wniosków porównując je ze sobą. Ale nie powinniśmy zapominać, że japońskie świece charakteryzują się ogromną listą modeli handlowych, które są bardzo podobne. Więc łatwo jest popełnić błąd.

Aby proces handlowy był bardziej wydajny, analizować rynek tak dokładnie i dokładnie, jak to możliwe również nie zapomnij, aby mieć oko na aktualne trendy w analizie rynku.

Wzór wzoru postu w chmurach: co to jest i jak jest stosowany najpierw na G-Forex.net.