słynny przedsiębiorca William Gunn

William Gunn, jeden z niewielu handlowców, którzy otrzymali status legendy w jego życiu. Jego nazwisko jest wpisane w historii Wall Street, a metody handlu opracowane przez niego pozostają istotne, do dziś.

Biografia Williama Delberta gunna

William Gunn urodził się na farmie w pobliżu Teksasu w 1878 w biednej rodzinie. William był pierworodnym, a rodzina miała dziesięć dzieci.

Jedyna szkoła w powiecie była siedem mil od gospodarstwa, więc nie mógł nawet uzyskać wykształcenie podstawowe. Ponadto, jako starszy syn, musiał pomóc swojemu ojcu w gospodarstwie domowym, w szczególności w uprawie bawełny, a ten rodzaj działalności silnie zależał od wahań cen na rynku.

Young William chciał zrozumieć mechanizmy powstawania tych cen i badać podstawowe prawa rynku. Aby to zrobić, on, na początku dorosłości, idzie do Texarkana i jest zatrudniony do pracy w biurze maklerstwa, gdzie istnieje możliwość swobodnie uczestniczyć w szkole biznesu. Pomogło mu to nauczyć się niezbędnych umiejętności handlowych i przeniósł się do Nowego Jorku na początku 20 wieku.

W tym czasie miał 25 lat i zaczął podejmować swoje pierwsze kroki w prawdziwym obrocie giełdowego. Sprawa przeniosła się szybko i po pięciu latach otworzył własne biuro maklerów W. D. GannandCo. Ale oszałamiający sukces przychodzi do niego podczas pierwszej wojny światowej, kiedy udało mu się przewidzieć kapitulacji Niemiec. Dokładne prognozy, udane prognozy i Self-rozwiniętych analiz technicznych przyniósł Gunn finansowy sukces w 1920 roku.

W swoim stylu handlu, Gunn oparł się na "czas", a nie "cena". Ten rodzaj analizy pozwoliło znaleźć najlepsze momenty, aby wejść i wejść na rynek i najlepszą cenę. W 1933 Gunn popełnione 479, i tylko 57 nie powiodło się, a wynik, po roku handlowym, wynosiła 4000%.

Cała kariera Williama gunna udowodniła ważność jego metody analitycznej, zbudowanej na geometrycznych proporcjach i prawach natury. Jego metody nie straciły skuteczności i dzisiaj, kontynuował pracę nad nimi aż do jego śmierci w dniu 14 czerwca 1955.

Książki William Delberta Gunn

William Gunn jest autorem wielu książek, które miały silny wpływ na dalszy rozwój analizy giełdowych. Książki takie jak "spekulacji jest dochodowy zawód," "tunel przez powietrze," Nowy wskaźnik trendu, "" 45 lat na Wall Street "są popularne nie tylko z handlowców, ale także z osobami niezaznajomieni z giełdy. W swoich książkach często zamieniał się w astrologię, naturę człowieka, magię liczb, która napełnił ich aureolą mistycyzmu i tajemnicy.

Wiele z ubolewaniem książki Williama Delberta gunna nie jest w dużej mierze tłumaczone na język rosyjski, więc kładę prawie całe zgromadzenie w języku angielskim.

  1. William Gunn Nowy wskaźnik trendu Pobierz
  2. Wszystkie książki Williama Gunn's Download

Metody gunn's. Kwadrat 9.

VN: F [1.9.22_1171]