Handel na międzynarodowym rynku walutowym może przynieść ogromne zyski. Aby odnieść sukces w tym obszarze działalności, musisz nie tylko być w stanie przeprowadzić analizę techniczną i fundamentalną, ale zdecydować się na pracę wiarygodnego brokera. Istnieje ogromna liczba takich firm na rynku. Nie wszystkie z nich są bezpieczne i niezawodne. W tym artykule opowiemy Ci o Tickmill. Dowiesz się o jego zaletach i funkcjach.

„Tickmill” – broker czy „kuchnia”?

Tickmill jest na rynku od dłuższego czasu. Od tego czasu udało się udowodnić, że jest niezawodnym i bezpiecznym brokerem. Firma ma wiele nagród branżowych. Jego działalność jest regulowana przez kilka struktur. Wśród nich: FSA, FCA i kilka innych renomowanych agencji. Firma jest zarejestrowana w różnych jurysdykcjach. W związku z tym ma możliwość świadczenia usług dla przedsiębiorców na całym świecie.

Tickmill jest brokerem oferującym wiele aktywów do handlu. Należą do nich: 101 001 par walutowych; Udziały; Indeksy Obligacji.

Firma oferuje korzystne warunki handlowe. Poziom spreadu tego brokera zaczyna się od 0 punktów. Nie ma minimalnych wymagań dotyczących wpłat dla kont głównych. Istnieją jednak limity dotyczące ilości uzupełnienia zapasów. Możesz przenieść na konto co najmniej 100 USD.

Do obrotu na rynkach finansowych firma posiada dwie platformy: WebTrader i MetaRader 4. Oba terminale są dobrze znane przedsiębiorcom na całym świecie. Są one wyposażone we wszystkie funkcje niezbędne do analizy technicznej i dokonywania transakcji na rynkach finansowych.

Strona internetowa firmy zawiera wiele przydatnych informacji. Każdy użytkownik ma możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat rejestracji brokera, jego zezwoleń i innych przydatnych danych. Ponadto na stronie internetowej firmy przedstawiono duży wybór materiałów edukacyjnych i analitycznych. Odwiedzając portal brokerski, zawsze będziesz świadomy najnowszych wiadomości giełdowych.

Prace techniczne firmy 24/5. W każdej chwili klient brokera może uzyskać wysokiej jakości pomoc w rozwiązywaniu wszelkich pojawia się problemów. Firma charakteryzuje się wysokim poziomem usług. Dlatego praca z nim jest wygodna, opłacalna i bezpieczna. Można śmiało powiedzieć, że ten broker jest jednym z najlepszych na rynku.

Post Company „Tickmill”: recenzja brokera pojawiła się po raz pierwszy w G-Forex.net.