Trader Thomas Rowe cena

Sukcesy przedsiębiorców giełdowych i inwestorów często zaczynają karierę nie jako finanzy. Na przykład, Alexander Elder jest certyfikowanym psychologiem, John Livermore jest filmowcem, a Ingeborga mootz nie miał szkolnictwa wyższego w ogóle i pozostał gospodyni całe swoje życie. Jeśli chodzi o ojca "Inwestowanie w wzrost" Thomas Rowe Price, w młodości chciał zostać chemikiem. Wykształceni w wydziale chemii prestiżowego Swarthor College, Thomas Rowe Price pracował w specjalności na krótki czas, gdy zainteresował się studiowaniem rynków finansowych.

Początek jego kariery finansowej była pozycja analityka w biurze maklerska. Pisanie recenzji na rynku i praca z klientami, Thomas Rowe Price w połączeniu z Self-edukacja. Z jego zgłoszenia, firma otworzyła Departament planowania inwestycyjnego, który był zaangażowany w poszukiwaniu obiecujących firm. Projekt ten został przedwcześnie przekrzyknięty bez zysku, który skłonił Price do stworzenia własnej firmy inwestycyjnej T. Rowe Price w 1937.

Profesjonalna biografia Thomasa Rowe Price obejmuje również podstawy dwóch funduszy inwestycyjnych: pierwszy z nich powstał w 1950. Podstawą jego kapitału początkowego został podarowany w nazwach krewnych zamożnych rodziców. Niezwykły format działania został wyjaśniony przez specyfikę ustawodawstwa, które nie wiązało się z opodatkowaniem prezentów o wartości do $3 000. Inwestując w długoterminowe stabilne projekty, Cena wykazała rekordowy wzrost aktywów o 500% w ciągu dekady. Sukces jego drugiego funduszu, ustanowionego w 1960, został zbudowany na inwestowaniu w młodych i obiecujących przedsiębiorstwach.

Kluczowym elementem strategii, która przyniosła Thomas Rowe cena Sława i bogactwo jest wybór stabilnych branż i obiecujących przedsiębiorstw i skupić się na ich długoterminowy wzrost.

VN: F [1.9.22_1171]