inwestor Thomas DeMark

Nie DEMARK jest założycielem i dyrektorem DeMark Analytics i twórca DeMark wskaźniki. Jego Rada przez 17 lat została wykorzystana przez znanego przedsiębiorcę Stephena Cohen za udane zarządzanie funduszem hedgingowym S.A.C. Capital Advisors. Wśród klientów słynnego eksperta-George Soros i Lawrence Tish, jak również firmy Goldman Sachs, IBM, partnerzy Steinhardt i inni. System handlowy Thomas DeMark zdobył go i jego inwestorów wielomilionowe zarobki. Tak więc, w 1982, w momencie powstania własnego funduszu DeMark Investment Advisory, jego aktywny kapitał wyniósł 120 000 000 000 dolarów.

Analiza techniczna Thomas DEMARK

Analiza techniczna Thomasa DeMarka jest często ukierunkowana na współpracę z tendencją. Niezwykły sposób myślenia umożliwił mu podjęcie nowego podejścia do tworzenia algorytmów i wskaźników handlowych. W szczególności w jego Sequendal, równe segmenty czasowe są zastępowane przez porównanie bieżącej i przeszłej działalności cenowej. Narzędzia analityczne wymyślone przez Thomasa DeMarka są z powodzeniem wykorzystywane do śledzenia rynku i analiz technicznych. Według niego, fundusze, które rozwija są obiektywne, wysoce zautomatyzowane i koncentruje się na handlu Counter-Trend. Ponadto większość z nich jest uniwersalna i równie dobrze dostosowana do różnych rynków finansowych.

System obliczania zaproponowany przez Thomasa DeMarka dla prognoz cenowych, a mianowicie trzech metod ich obliczania (TD-cena projektory) nie jest najmniej interesujące. Ten aspekt jego strategii jest związany z kryteriami prawdziwego wybuchu linii trendu. Uwaga wielu praktykujących przedsiębiorców również przyciąga swoją metodę budowania linii trendu z późniejszymi do wcześniejszych. Książka Thomasa DeMarka „Analiza techniczna-nowa nauka” w pełni ujawnia najważniejsze elementy jego podejścia do badań rynkowych. Dziś jest popularny wśród przedsiębiorców zaangażowanych na różnych rynkach. Inne książki napisane przez Thomasa DeMarka są równie dobrze znane.

Biografia Thomasa DeMarka obejmuje MBA, dwa podyplomowe stopnie i pracę dla multibillion dolara funduszu inwestycyjnego National Investment Services (NIS). Zarządzał również Financial Markets Consulting, filią NIS. W 1988 roku objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu dużego funduszu hedgingowego Tudor, a w 1994 roku rozpoczął doradzanie Leon Cooperman z Omega Advisors. DeMark jest również współzałożycielem Devan futures i założycielem rynku studiów, firmy, która dostarcza rozwiązań programowych do analizy rynku.

Thomas DeMark wielokrotnie udowodnił swoją kompetencję w dokładnym prognozowaniu. W szczególności, przez kilka miesięcy przewidywał najniższy punkt na rynku amerykańskim w październiku 2011, jak również minimalne Shanghai Composite w grudniu 2012 i maksimum-w lutym 2013. Wartości te, jak również niskie czerwca i wysokie wrzesień dla Shanghai Composite w 2013 zostały nazwane z dokładnością do dnia.

Filmy i książki Thomasa DeMarka

  1. Analiza techniczna Thomas DeMark-New Science Pobierz
VN: F [1.9.22_1171]