3 października, 2019

TD Ameritrade jest największym amerykańskim brokerem internetowym, który koncentruje się na początkujących i zaawansowanych handlowców. Założona w 1975, firma jest wiodącym inwestycji i brokera nr 1 w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje dobrze wyważone platformy internetowe i mobilne, które są wspierane przez doskonałą obsługę klienta. 

Główne zalety brokera są ogromny wybór inwestycji, jakości platform transakcyjnych, brak minimalnego depozytu, przyzwoity wybór wolnych giełdowych funduszy i ponad 350 oddziałów do obsługi klientów. Imponująca jest również liczba bezpłatnych materiałów od ekspertów i zaleceń dotyczących tworzenia portfela. Wady to: wysoka prowizja, drogie transakcje z udziałem brokera, wysoka krótkoterminowa opłata transakcyjna ETF.

TD Ameritrade oferuje akcje giełdowe, opcje, ponad 300 ETFs bez prowizji, fundusze inwestycyjne, futures i renty. W 2019, Broker powiedział, że będzie oferować kontrakty na miejscu na kryptowaluty i Kontrakty futures na jednej wymianie poprzez partnerstwo z ErisX, regulowanym kryptowaluta wymiany handlowej.

Broker jest uważany za jeden z najdroższych, stała prowizja wynosi $6,95 za transakcję. Chociaż prowizje nie są najtańsze, pozytywną rzeczą jest dostęp do wysokiej jakości usług. Ponadto, można umieścić $2 000 na rachunku i handlu bez prowizji 2 miesięcy. 

Brak minimalnego depozytu pozwala każdemu, kto jest zainteresowany, aby rozpocząć inwestowanie. TD nie używa niskiego minimum jako pretekst do opłat za nieaktywność konta, nie ogranicza dostępu do materiałów szkoleniowych i narzędzi dla tych, którzy nie mają dużych funduszy na swoim koncie.

Oferty edukacyjne brokera są niewiarygodnie ogromne: filmy, artykuły, karty, seminaria online, prezentacje. TD oferuje program nauczania w zależności od poziomu umiejętności i umiejętności, które masz. Dla bardziej konkretnego przewodnika, jest chatbot. Odpowiada na pytania dotyczące narzędzi brokera. 

TD Ameritrade oferuje paperMoney wirtualny symulator handlu, platforma komputerowa, która zapewnia $100 000 w dolarach i dostęp do konta depozytu zabezpieczającego. Symulator jest przeznaczony do testowania strategii. Dostępne za darmo za pośrednictwem platformy i aplikacji mobilnej Trader. Ci, którzy jeszcze nie stać się klientem można zarejestrować się na bezpłatną 60-dniowy okres próbny.

Platformy 

Brokerów głównych platform handlowych są TDAmeritrade.com i ThinkOrSwim. Pierwszy oferuje prawie wszystko, co przeciętny inwestor potrzebuje do analizy i handlu.

Za pomocą narzędzia platformy GainsKeeper można śledzić zyski i straty kapitałowe. Pomaga to utworzyć plan alokacji zasobów, aby zbudować zrównoważony portfel. Istnieją dwie możliwości korzystania z narzędzia-Tworzenie indywidualnego modelu i wybranie wstępnie utworzonego. 

Platforma thinkorswim PC została zaprojektowana z myślą o poważnym obrocie akcjami, ETF, opcjami, kontraktami futures i walutami. Posiada zaawansowane możliwości handlowe, szeroką gamę narzędzi i badań do analizy technicznej, konfigurowalny Przesiewacze i wykresy, testowanie możliwości, w czasie rzeczywistym News Feed, cytaty, mapy rynkowe i tak dalej.

Możesz również umieszczać transakcje otwartego kodu za pośrednictwem platform innych firm, takich jak Twitter Direct messages, Facebook Messenger i Apple Business Chat. Oprócz konwencjonalnych platform, są również mobilne: TD Ameritrade komórka i TD Ameritrade komórka Trader. TD Ameritrade komórka posiada znaczącą funkcjonalność handlową platformy internetowej, a także zapewnia poziom II cytaty, które nie są dostępne w wersji internetowej. TD Ameritrade komórka Trader zawiera kontrakty terminowe i Forex, możliwość zamówienia złożonych opcji i wsparcie dla czatu w tabeli transakcyjnej TD. 

Wniosku

TD Ameritrade obejmuje wszystkie główne zalety brokera jakości i robi to dobrze. Nie najtańszą opcją pod względem kosztów handlowych, ale za te pieniądze masz dużo. Swobodny dostęp do znacznej listy usług, w tym rekomendacji portfelowych, praktycznych kursów inwestycyjnych, analiz ekspertów rynkowych, narzędzi handlowych i szerokiej gamy funduszy ETF bez prowizji i transakcji. 

W przeszłości, Broker popełnił kilka błędów: złamał dane w 2007 i miał problemy z jego rachunku na rynku pieniężnego w czasie kryzysu finansowego. Ale nadal, jest szanowany przez klientów i poważnie konkuruje z innymi dużymi brokerów dyskontowych. Czy to jest dla Ciebie zależy od tego, jak często handlować, jak nikt nie chce nadpłacić za prowizje. Mamy nadzieję, że przegląd brokera TD Ameritrade pomógł określić wybór godnego sprzedawcy. 

VN: F [1.9.22_1171]