3 października, 2019
broker fxDD

Firma maklerów jest uważana za jedną z najbardziej uczciwych i przejrzystych platform w Ameryce i krajach WNP.

Wśród niekwestionowanych zalet brokera-Skalpowanie i hedging technika, stop-Trailing funkcji i zdolność do automatycznego prowadzenia transakcji. Zrozumiemy, co jeszcze przyciąga przedsiębiorców, aby otworzyć konta w firmie w tym artykule.

Opis brokera 

Broker został założony w 2002 na Malcie. Obecnie firma działa w Stanach Zjednoczonych Ameryki, krajach WNP, krajach strefy euro i Azji.

FXDD pozwala użytkownikom na dostęp do handlu Forex z elastycznymi warunkami i stosunkowo niskich spreadów.

Licencja i regulacje prawne

FXDD jest licencjonowany przez amerykańską regulator NFA i MFSA Malta. Wielu przedsiębiorców są wątpliwe o brokera, ponieważ Malta rejestruje firmy offshore, co pozwala im uniknąć podatków państw, w których zlokalizowane są biura FXDD.

Siedziba firmy maklerskich znajduje się na Malcie w Ameryce.

Skargi i roszczenia

W ciągu 17 lat od powstania i przejścia do trybu online, firma zdobyła reputację jako rzetelny i przejrzysty Broker. Do tej pory żadna organizacja lub osoba nie złożyło pozwów przeciwko brokerowi.

Opinie użytkowników

Użytkownicy zauważyli następujące pozytywne aspekty pracy brokera: obecność kilku platform transakcyjnych, brak ograniczeń w zakresie korzystania z instrumentów finansowych, zmniejszone spready i brak prowizji.

Wśród wad-duży rozmiar pierwszego depozytu i długiej aktualizacji cytatów. Wielu klientów pisze o obciążeniu funduszy z rachunków w czasie długiego braku aktywności i zawartych ofert.

Według statystyk, 86% klientów jest zadowolonych z pracy z narzędziami handlowymi i strategią inwestycyjną FXDD, pozostałe 14% nie są spełnione lub nie chcą brać odpowiedzialności za właściwy dobór narzędzi i racjonalne podejście do korzystania z ich finansów.

Warunki handlowe

Firma świadczy usługi transakcyjne poprzez pary walutowe, indeksy, Kontrakty różnicowe, metale i dragstones z dodatkowymi zleceniami one-Cancels.

Pomimo orientacji brokera do zachodnich handlowców, znaczna liczba rosyjskojęzycznych przedsiębiorców mieszkających w Postsowieckiej przestrzeni opanowali pracę na platformie.

Strona jest dostępna w języku angielskim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, chińskim, portugalskim, arabskim, niemieckim, tureckim, japońskim, wietnamskim.

Spready i prowizja

Minimalny depozyt to $250, dźwignia jest pływająca, od 1 do 200 i zależy od typu konta. Spread-od 1,3 punktów. Prowizja wynosi od 0%. Minimalny wolumen transakcji to 0,01.

Typy kont

Firma zapewnia standart i mini rachunki do samodzielnego obrotu dla klientów.

Minimalny depozyt dla standart to $2 000, a mini to $250. Prowizja standart-3%, mini-0%. Spread pływające, Minimalne zamówienie od 0,1, minimalna rozpiętość w standart-0,8 punktów, w mini-2 punktów.

Dla początkujących, istnieje konto demonstracyjne, pozwalając na handel wirtualnymi pieniędzmi, a nie ryzykując stracić swój kapitał. Dzięki niemu klient może lepiej nauczyć się narzędzi i funkcjonalności witryny, a także przetestować kilka strategii handlowych.

Akcje i bonusy

FXDD nie zapewnia programów bonusowych dla początkujących i doświadczonych graczy na rynku. Uczestnictwo w konkursach również pozostaje niedostępne dla klientów firmy maklerów.

Handel z FXDD

Platforma oferuje funkcję włączania asystentów, którzy działają jako automatycznych doradców podczas licytacji. Handlowcy obiecali wysokiej jakości transakcje bez poślizu, a także obecność segregowanych rachunków do przechowywania funduszy depozytowych.

Platformy transakcyjne

Broker wchodzi na rynek za pomocą kilku platform transakcyjnych-MetaTrader4, MTXTreme, FXDD Trader, Mirror Trader. Terminale handlowe mają wiele zleceń wykonania, ponad 50 wskaźników do analizy technicznej i narzędzi do analizy graficznej.

MetaTrader4 jest najbardziej popularny i jest przedstawiony w wersji komputerowej i mobilnej dla iOs i Android. Podstawowe wskaźniki są Zig-Zag, IceFXSpreadMonitor, Fibonacciego i Murray poziomach.

Szkolenia

Oddzielna część szkoleń na platformie jest obecny, a przedsiębiorca jest dostępny bezpłatne materiały szkoleniowe jakości. Każdego dnia Broker organizuje webinaria z zaproszonych gości-ekspertów. Istotną wadą jest to, że wszystkie zasoby są dostępne wyłącznie w języku angielskim.

Wsparcie

Przedsiębiorca może korzystać z usługi pomocy technicznej, która utrzymuje kontakt z klientami w 13 językach przez całą dobę.

Możesz skontaktować się z działem pomocy technicznej przez telefon, czat online. e-mail lub Skype.

Wnioski

Użytkownicy odnotować wysoki poziom dostępności brokera, szeroki wachlarz narzędzi, platform handlowych i strategii. Jednak, istnieją również skargi wśród klientów o opóźnionych wypłat i awarii interfejsu.

Skuteczna praca z platformą jest bardziej skuteczna dla anglojęzycznych graczy, którzy dodali do swojej wiedzy o materiałach edukacyjnych.

Większość rosyjskojęzycznych użytkowników, którzy nie mają niezbędnych umiejętności w handlu i nie mówią językiem obcym wyrazić negatywne nastawienie i często przejść do innych platform oferujących alternatywne narzędzia.

Podczas rejestracji konta osobistego, Broker ostrzega, że cała odpowiedzialność za kwotę utraconych funduszy i dodatkowych kosztów spoczywa na kliencie.

VN: F [1.9.22_1171]