Stephen Cohen urodził się w Great nech w Nowym Jorku. Jego rodzice byli prostymi pracownikami: jego matka nauczała fortepianu, a jego ojciec uczynił ubrania. Zainteresowanie Szczepana alternatywnymi metodami zarabiania przyszedł po jego pasji do pokera. Nauczył się oceniać swoje ryzyko i próbować je kontrolować.

Już studiując na Uniwersytecie, zaczyna interesować się gospodarką, a później jak działa giełda. Zainteresowanie to zmusiło młodego ucznia do zagłębić się coraz bardziej w sytuację na rynku w pewnym momencie.

Stephen Cohen doświadczenie handlowe

Pierwsze konto maklerskiej pomaga mu otworzyć jego bardziej doświadczonych i starszy przyjaciel. On stawia na to wszystkie pieniądze odłogowane przez jego rodzinę na Uniwersytecie-$1000.

Stephen musiał oglądać wszystkie zmiany na rynku z małego biura maklerów w pobliżu Uniwersytetu. Wkrótce, po zawarciu kilku zyskownych ofert, może zapłacić własne rachunki.

W 1978 roku dołączył do Gruntal. I w pierwszym dniu roboczym, był w stanie zarobić więcej niż $8 000 dla firmy. Kilka lat później, w 1984, mógł już zarządzać portfelem inwestycyjnym w wysokości $75 000 000. Dolarach. Uczynił ponad $100 000 w zyskach dziennie.

Cohen wykonane oferty, które mogą obejmować dosłownie wszystkie firmy Sub-Zero rachunków.

Cohen opuścił Gruntal w 1992. Powodem było pragnienie, aby zarobić samodzielnie. Po opuszczeniu, otwiera własny Fundusz hedgingowe, inwestując w nią około 25 000 000 dolarów jego oszczędności gotówkowych. Teraz kapitał firmy jest 12 000 000 000 dolarów. W czasie tworzenia spółki, sektor funduszy hedgingowych nie został opracowany, a rynek w latach 90-tych dopiero zaczynają zyskiwać popularność. Po raz pierwszy, jego Fundusz przyciągał tylko 13 000 000 inwestycji. W pierwszym roku pracy był w stanie zarobić więcej niż 17% rocznie. Trzy lata później przychody firmy wzrosły czterokrotnie. Po tym, szef Funduszu Stephen postanawia otworzyć kilka oddziałów.

Do tej pory, jego firma zatrudnia ponad tysiąc osób, ale wszystkie najważniejsze lub ryzykowne oferty Cohen sprawia, że niezależnie.

Stephen ożenił się dwa razy w jego życiu. Wraz z drugą żoną zainwestowali ponad 14 800 000. Dolarów.

Jeden z najbardziej popularnych handlowców zdobył całą swoją fortunę w biurze: tam spędza więcej niż 12 godzin dziennie.

VN: F [1.9.22_1171]

Stephen Cohen, 4,7 z 5 możliwe, oceniane-11