101,000 Keynes powiedział kiedyś: „Spekulacje jest wiedząc, jak rynek będzie poruszać się przed samym ruchem.” Rzeczywiście, podczas gdy inwestorzy kupują akcje w poszukiwaniu wysokiej jakości firm o długoterminowym potencjale, spekulanci szukają możliwości tylko tam, gdzie możliwe są znaczne wahania cen. W tym artykule rozważymy, kto jest spekulantem akcji i jak stać się początkującym przedsiębiorcą.

Jak zostać spekulantem akcji

Więc spekulacja nie ogranicza się do akcji spekulacyjnych – akcji wysokiego ryzyka. Spekulanci szukają możliwości wszędzie. Są one „osób ubiegających się o arbitraż.” Spekulacja obejmuje towary, nieruchomości i wszelkiego rodzaju papiery wartościowe. To, co definiuje prawdziwego spekulanta, to jego świadomość tego, jak bardzo ryzykuje, i jego oczekiwanie wysokich zysków.

0 Często spekulanci kupują akcje spółki, ponieważ są „w grze”, co jest innym sposobem na stwierdzenie, że wartość akcji przekracza normę, a jej akcje wyglądają jak nagromadzone lub sprzedane przez instytucje. Sama spekulacja niekoniecznie jest wadą, ale jej uczestnicy powinni być absolutnie przygotowani, aby zaakceptować fakt, że ryzykują swój depozyt. Chociaż może to być korzystne w krótkim okresie, zwłaszcza na rynkach byka, bardzo rzadko zapewnia zrównoważony dochód lub dochód przez całe życie. Wynika to z pozostawić tylko tym, którzy mogą sobie pozwolić na utratę wszystkiego, co umieścili na mapie.

Twoim zadaniem jako spekulanta jest przewidywanie kierunku ceny poprzez analizę ruchów cenowych. Udane spekulacje obejmują analizę, zarządzanie i handel. 

Możesz przeczytać książkę o spekulacjach, aby poznać teorię spekulacji finansowych. Lub uzyskać strategię handlu. Ale używając go sam, jesteś prawdopodobne, aby nie, ponieważ nie masz doświadczenia zrozumienia, jak działają rynki. Staraj się techniki, aż znajdziesz taki, który pasuje do Twojej osobowości. Ćwicz na koncie demo, aby rozwijać swoje umiejętności i zrozumieć rynek. Tutaj nauczysz się zarabiać pieniądze. Otwórz prawdziwe konto za niewielką kwotę, którą możesz stracić. Sprawdź swoje umiejętności w czasie rzeczywistym, gdy twoje emocje wejdą w życie. Podejmowanie właściwej decyzji ze strategią wymaga równowagi emocjonalnej. Przeczytaj o innych udanych spekulantów, aby dowiedzieć się, że są to ci sami ludzie, którzy opanowali swoje rzemiosło, a ty też możesz to zrobić.

Pamiętaj, że bycie spekulantem i spekulacje to inna koncepcja. Wielu z nich jest zaangażowanych w spekulacje, ale niewielu jest spekulantami. 

pojawił się jako pierwszy w G-Forex.net.