Nie Dennis

Amerykański Richard Dennis urodził się w 1949 w Chicago. W kręgach finaners, jest znany przede wszystkim z udanego handlu "na podłodze". Dennis zbudował fortunę na $1 600, który pożyczył od krewnych na początku 1970-$1 200 tej kwoty udał się do zapłaty opłaty za wymianę. Po 10 latach, ten kapitał początkowy wzrosła do 200 000 000. Po czarnym poniedziałek w 1987, zdecydował się na emeryturę wcześnie, ale w rzeczywistości, to tylko o ograniczenie działalności na rynkach finansowych. Jest również aktywny w kwestiach społeczno-politycznych i ma wolnościowy poglądów.

Richard Dennis dostał pracę jako młodszy asystent w Chicago Mercantile Exchange w wieku 17 lat. W ciągu kilku lat, był handel na Mid-American Mercantile Exchange, miejsce, gdzie zamówienia z niewielkimi kwotami zostały zaakceptowane. W celu obejścia limitu wieku dla osób poniżej 22 roku życia, zarejestrowany jako przedsiębiorca swojego ojca, a on formalnie służył jako asystent.
Richard Dennis jest filozofem szkoleniowym: uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie de Paul, po czym otrzymał stypendium na Uniwersytecie Tulane. W tym samym okresie, zdał sobie sprawę, że zarabianie na giełdzie jest bardziej interesujące dla niego. W pierwszym roku obrotu, wzrosła kwota $400 do 3 000, a w ciągu trzech lat-do 100 000. Na początku 74, Dennis zdobył $500 000 na handlu soi, a pod koniec tego samego roku stał się milionerem.

W przeciwieństwie do większości przedsiębiorców w pit, Richard Denis nie był zaangażowany w Skalpowanie i preferowane średnioterminowe strategie. W 1972, zrobił dobre pieniądze na "duży skok ziarna"-podnoszenie cen pszenicy wśród ogromnych zakupów amerykańskich zapasów przez ZSRR. W rezultacie Dennis był w stanie nabyć droższe członkostwo w Chicago Mercantile Exchange, a także otworzyć swoje biuro.

W tym samym czasie postanowił nauczyć grupę przedsiębiorców prosty system handlowy-w tym przypadku urodziła nick Richard Dennis "nauczyciel żółwi". "Żółwie" jest 23 stażystów, których nauczał taktyki podążać za trendem: kupować i sprzedawać, gdy ceny złamał przez maksymalny i minimalny zakres odsetek odpowiednio. Pozycje zostały pocięte w okresach straty, a gdy zyski zostały dokonane, zyski zostały zwiększone przez Reinwestowanie; 24% kapitału pozostało w strefie ryzyka. W ciągu pięcioletniego okresu, "żółwie" zdobył w sumie około 250 000 000-proces i wyniki tego eksperymentu są wyszczególnione w co najmniej dwóch książek Richarda Dennisa. Jednakże, ponieważ 1986, wydajność takiego systemu spadła gwałtownie i tylko kilku studentów nadal handlować, dostosowując ich metody handlu do nowych warunków.

VN: F [1.9.22_1171]