8 października 2019
FXPRIMUS

FXPRIMUS ma zaufanie użytkowników na całym świecie. Posiada dość wygodną platformę handlową z własnymi funkcjami, z których jeden jest brak rosyjskiego.

Opis brokera

Założona w 2011 przez Terry Thompson z zespołem brokerów i programistów. Firma działa w ponad 200 krajach i jest jednym z pierwszych iSO 27001 licencjonowanych firm maklerskimi.

Licencja i regulacje prawne

Firma jest zarejestrowana w Ebene House, 3rd Floor, 33 Cybercity, Ebene, Mauritius, jego działalność jest regulowana przez certyfikat VFSC wyspy Mauritius. Broker ma program partnerski z linków polecających.

Skargi i roszczenia

W tej chwili, Broker nie jest postrzegane w głównych skandali z postępowaniem sądowym i oszukujących użytkowników dla dużych sum. Jest to bezpieczne powiedzieć, że Broker ma dobrą reputację.

Opinie użytkowników

Jednak, użytkownicy nie zawsze są zadowoleni z pracy brokera, wiele narzekają na problemy z wypłatą pieniędzy. Można również znaleźć opinie na temat złożoności transakcji zamknięcia ręcznie lub innych bagietek terminalu.

Na pozytywne, użytkownicy pamiętać, szybkie funkcjonowanie terminalu i dobre wsparcie techniczne, ale takie Opinie są bardziej powszechne na stronach angielskojęzycznych.

Warunki handlowe

Broker ma ponad 45 instrumentów transakcyjnych, takich jak Forex, metale szlachetne, kontrakty CFD, produkty naftowe i gazy kopalne, indeksy itp. Depozyty walutowe, takie jak USD, GBP, EUR, SGD, AUD są dostępne dla użytkowników. Minimalny rachunek za rozpoczęcie obrotu wynosi $250, minimalna stawka to 0,01 lota.

Spready i prowizja

Spread 0,3 punktów na parę EUR/USD jest najniższy dla tego brokera. Broker ma raczej Niskie spready, minimalne lub nie prowizji od wycofania i stawek. Dźwignia jest do 1000:1, jest również ochrona przed negatywnym kontem i osobistym menedżerem konta.

Typy kont

FxPRIMUS oferuje swoim klientom trzy rodzaje kont: standardowe, konto demo Premium oraz konto VIP. Użytkownicy mają możliwość dzielenia swoich kont na indywidualny, wspólny typ konta i konto firmowe.

Standardowe konto otwiera się na $250 z minimalnym zakładem 0,01 lotów.

Konto demo jest przeznaczone dla początkujących i daje możliwość przetestowania wszystkich platform transakcyjnych brokera z wirtualnym limitem do $50 000.

Konto Premium jest dla tych, których inwestycje przekraczają $500 stawki. To konto pozwala na oglądanie ekskluzywnych tutoriali, seminariów, a także otwiera dostęp z transakcji z minimalnym spreadów, do 0.

Trading z „Nazwa brokera”

FXPRIMUS jest brokerem STP i oferuje natychmiastowe przetwarzanie transakcji bez udziału osób. Wielojęzyczne wsparcie techniczne i osobiste menedżerowie pomagają w zarządzaniu trudnościami, które powstały.

Wiele platform pozwala użytkownikom handlować z najbardziej komfortowych warunkach dla siebie.

Platformy transakcyjne

Standardowy zestaw platform transakcyjnych jest zoptymalizowany pod kątem usługi IAS, win i urządzeń przenośnych w celu dokonywania transakcji w dowolnym dogodnym miejscu.

MT4 jest idealny dla początkujących przedsiębiorców, przejrzysty interfejs bez zbędnych narzędzi i paneli pomoże zrozumieć system tak szybko, jak to możliwe.

Platforma daje swoim użytkownikom zdalny dostęp za pośrednictwem usług VPS. Istnieje również system PAMMs.

Dla użytkowników, którzy chcą wypróbować wszystkie możliwości FIX indywidualnego handlu, platforma oferuje Platinum API, z minimalnym depozytem $50 000. Wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego dla użytkowników to tylko 1%.

Szkolenia

FXPRIMUS rynku specjalistów blog na oficjalnej stronie brokera, który opisuje ich doświadczenie udanego handlu i udziela porad początkującym traderom.

Platforma regularnie zaprasza również specjalistów zewnętrznych do prowadzenia seminariów i warsztatów zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych audytorów. Duża Biblioteka skanów samouczków i przegląd wydarzeń rynkowych są również w dziale szkoleń na oficjalnej stronie brokera.

Wsparcie

Niedawno, przedstawiciele FXPRIMUS pisanie odpowiedzi w języku rosyjskim zaczęły pojawiać się na stronach z recenzji. Wcześniej wsparcie techniczne w języku rosyjskim nie istniało. Anglojęzycznych użytkowników są ogólnie zadowoleni z pracy specjalistów, zarówno w pokojach rozmów, telefon i e-mail.

Wnioski

Ponieważ Broker FXPRIMUS nie ma wysokiej jakości wsparcia w języku rosyjskim, i nie ma jeszcze siedzibę na rynku krajowym, inwestycje przez nią mogą towarzyszyć trudności.

Przegląd FXPRIMUS powinien pomóc w kształtowaniu umysłu. Musisz jednak zrozumieć, że ostateczna decyzja o współpracy z tym brokerem pozostanie dla użytkownika.

Przed podjęciem decyzji, konieczne jest zwrócenie uwagi na najbardziej negatywne i neutralne wydarzenia związane z brokerem. Na stronach z recenzji można znaleźć wydarzenia, takie jak wymuszone zamknięcie konta kryptowaluta ze względu na brak płynności bez ostrzeżenia.

Nie mniej często można znaleźć opinie na temat skutecznej współpracy użytkowników z ich indywidualnych menedżerów, którzy są zawsze gotowi udzielić porad i pomóc w rozwiązywaniu kontrowersyjnych problemów.

VN: F [1.9.22_1171]