8 października 2019

Regulowany Europejski broker Forex jest interesujący dla przedsiębiorców na zasadach budowania przejrzystego i wydajnego środowiska handlowego.

Nagromadzona wiedza i wieloletnie doświadczenie tworzą najlepsze środowisko dla klientów, aby osiągnąć sukces w operacjach. Wszystkie warunki dla handlu na pełną skalę zostały stworzone.

Możesz handlować wszędzie i w różnym czasie-platforma działa 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dla wygody, aplikacja mobilna jest, że można dostosować wygodnie dla siebie: Włącz powiadomienia push z przypomnieniami, praca w podróży.

Oszczędność baterii nie powoduje szybkiego podziałki telefonu. Aplikacja jest stale aktualizowana i udoskonalona.

Opis brokera

Firma powstała w 2014 i jest cypryjskim przedsiębiorstwem inwestycyjnym.

Posiada wiodącą pozycję na Cyprze, dzięki czemu może wykorzystywać członkostwo europejskie do promowania w Unii Europejskiej.

Oferuje użytkownikowi konto demo z wirtualnymi jednostkami pieniężnymi, które mogą być używane w handlu i jako symulator dla prawdziwych transakcji w przyszłości.

Licencja i regulacje prawne

Regulator Triomarkets jest CySec. W tej chwili nikt nie jest pozwania firmy, to jest w dobrym rachunku z przedsiębiorcami.

O 80% użytkowników pozytywnie reaguje jako uczciwy i przyzwoity broker.

Reszta ludzi nie pasuje do stawki kredytowej. Po przeczytaniu opinii użytkowników, aby znaleźć negatywne nie może, jak firma działa uczciwie i zawsze płaci wygraną.

Warunki handlowe

Minimalna dźwignia finansowa wynosi 1:300. Broker oferuje pracę z następującymi produktami:

 • głównymi parami walutowymi są Dolar/euro, Funt szterling/Dolar;
 • -Cross-Currency-Dolar austriacki z Kanady lub Szwecji, itp.;
 • -egzotyczne-Zloty, Dukat, Dolar singapurski, Ian, etc.;
 • Metale-srebro, złoto, platyna;
 • Indeksy
 • Różne towary.

Możesz inwestować różne kwoty, kupować i odsprzedawać wszelkiego rodzaju produkty, z których pełna lista znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. Każdy klient będzie mógł znaleźć odpowiedni produkt do gry na giełdzie.

Typy kont

Możesz otworzyć konto brokera, zaczynając od $500. Można również użyć rachunku demo: wirtualne pieniądze (10 000), które mogą być obsługiwane, ale nie mogą być wycofane. W tym samym czasie wszystko, co było przedmiotem obrotu z ich pomocą należy do posiadacza rachunku i jest wycofywany w dowolnym momencie.

Handel z TrioMarkets

Możesz handlować na stronie dla doświadczonej osoby lub początkującego. W zależności od potrzeb, można wybrać najlepszy rodzaj konta z:

 • -podstawowy-poziom początkowy z dźwignią 1:30 i rozprzestrzenianiem się 2,4 punktów, a nie prowizji;
 • -Standard-podobny do podstawy, różni się tylko rozpiętość 1,4 punktów;
 • "Prowizja zostaje wycofana za pomocą znaczników bezpłatnie w przypadku wypłat. Spread 1,1, dźwignia-1:30;
 • "Premia-z prowizją, ale spready nie są ograniczone. Dźwignia finansowa jest podobna do drugiej;
 • -swap-free-islamski Rodzaj transakcji, jeśli odroczyć ofertę na następny dzień, nie będzie prowizji.

Różnorodność rachunków pozwala wybrać dla siebie najbardziej komfortowe warunki pracy.

Platformy transakcyjne

Rynek Trio ma takie platformy transakcyjne:

 • -meta Traider 4-innowacyjne technologie i duża liczba miejsc. Używany na dowolnym nośniku przenośnym. Ma zasięg do wszystkich aktywów brokera. Istnieje wiele narzędzi do tworzenia ploterów. Handel odbywa się ręcznie lub automatycznie. Intuicyjny interfejs i szeroka gama funkcji;
 • -Xtend Trio MT4-odpowiednie dla początkujących i doświadczonych graczy. Istnieje wskaźnik nastrojów rynkowych, moczowych nastroju i alarmy, aktualne wiadomości rynkowe;
 • -Mobile-są Android lub iOS przystosowane platformy dostępne do pobrania na Play Market i App Store odpowiednio. Możesz ustawić limity, zawierać zlecenia zatrzymania, wyświetlać Cytaty w czasie rzeczywistym, edytować otwarte pozycje i zmieniać historię;
 • -Platformy internetowe-nie trzeba umieszczać dodatkowego oprogramowania dostępnego do obrotu w kartach przeglądarki. Istnieją wszystkie możliwości funkcjonowania rynku;
 • -Fix API jest protokołem komunikacyjnym do wymiany informacji związanych z finansami elektronicznie. Połączenie pozwala graczom połączyć się bezpośrednio z dostawcami i skrócić czas połączenia. W ten sposób możesz zaangażować się w najbardziej wyjątkowe oferty i strategie handlowe;
 • VPS jest wirtualnym serwerem prywatnym. Wykorzystuje systemy algorytmiczne, roboty i zautomatyzowane doradców handlowych, więc wymaga wysokiej jakości i szybkiego Internetu;
 • -PAMM-można zarządzać wieloma kontami za pośrednictwem jednego konta głównego za pomocą Licencjonowanej aplikacji PAMM.

Szkolenia

Można użyć rachunku demo (około 10 000 sztuk pieniędzy), które można inwestować w handlu jako szkolenia. Nie są one wycofane jako pieniądze na koncie, ale wszystkie zyski, które użytkownik otrzymuje z ich pomocą, można zabrać na prawdziwe konto.

TrioAcademy jest również opracowany oddzielnie dla pełnego kursu studiów.

Wsparcie

W przypadku pytań lub trudności, można skontaktować się z pomocą techniczną na oficjalnej stronie internetowej poprzez wyskakujące okienko czatu, pisać na poczcie lub numer infolinii. Komunikacja działa przez całą dobę, operator na służbie jest zawsze gotowy do pomocy w każdej sprawie.

Zazwyczaj nie może być nieporozumień o wycofaniu pieniędzy, w takich przypadkach operator na miejscu patrzy na bazę danych stanu konta i daje szczegółową odpowiedź.

Wnioski

Klienci brokera są ogólnie zadowoleni. Użytkownik Igor mówi: "to jest dobre, że nic się nie zmieniło i Skalpowanie jest dozwolone. Szybka szybkość wykonania cieszy. 

Fundusze są zawsze w takim zakresie, w jakim miały zostać wycofane. Firma działa na rzecz poprawy jakości usług. "

Inny klient pisze neutralnie, że firma spełnia wszystkie wymagania, standardy i rozwija się dobrze.

Angażować się lub nie handlować na platformie maklerów-osobista sprawa każdego. Triomakets oferuje warunki jakościowe i uczciwą politykę rozwoju samego siebie i jego dochodu.

VN: F [1.9.22_1171]