8 października 2019

Swiss Markets jest dość młodym brokerem. Posiada rosyjski interfejs i konto demonstracyjne (wirtualne pieniądze). Wszystkie usługi, które są w trakcie rynku Forex są świadczone. Istnieje możliwość handlu walutami i zasobami. Można zarabiać na zmienność par.

Wśród zalet brokera można zidentyfikować różne instrumenty finansowe, konkurencyjne warunki, niewielki depozyt startowy, nieokreślony rachunek demo i dostępność licencji od poważnych firm.

Wady obejmują wielkość prowizji za usługi, ograniczone sposoby wprowadzania/wypłaty pieniędzy, brak szkoleń, rejestracja offshore, brak segregowanych rachunków, brak informacji o dostawcach płynności.

Bonusy, promocje, rabaty dla początkujących i innych ofert promocyjnych nie są świadczone przez firmę.

  Opis brokera

Swiss Markets powstało w 2012 w Limassol na Cyprze. Znajduje się tam również siedziba firmy. Ma biura w Niemczech.

Aby się zarejestrować, należy kliknąć na przycisk "Rejestracja" na oficjalnej stronie internetowej, a następnie wypełnić kwestionariusz. Mówi:

 • Drugie imię
 • Aktywny numer telefonu
 • E-mail
 • Data urodzenia
 • Wybierz walutę z listy rozwijanej
 • Tworzenie hasła
 • Aby wskazać miejsce zamieszkania i kraj.

Po potwierdzeniu wymagana jest weryfikacja, bez której nie będzie można wypłacić wygranej.

  Licencja i regulacje prawne

CySEC (Cypryjska Komisja papierów wartościowych) i MFSA (Malta Financial nadzór Authority) zajmują się spornymi kwestiami.

Wszystkie licencje są dostępne na oficjalnej stronie internetowej, gdzie są swobodnie dostępne do oglądania.

  Skargi i roszczenia

W tej chwili, firma nie pozwać nikogo, jest wiarygodnym brokerem, regulowane przez solidne organizacje.

  Opinie użytkowników

W sieci można znaleźć kilka negatywnych opinii od rosyjskich użytkowników, które nie są potwierdzone przez zrzuty ekranu, dokumenty lub argumenty.

Są też klienci niezadowoleni z faktu, że firma odmawia współpracy z przedsiębiorcami ze Stanów Zjednoczonych.

  Warunki handlowe

Minimalny depozyt dla użytkownika powinien wynosić co najmniej $200, a można postawić na $1.

Możesz handlować parami walutowymi, energią (ropa naftowa, gaz), indeksami, surowcami, metalami.

Według opinii zagranicznych przedsiębiorców, można zrozumieć, że uważają, że Swiss Markets jest najlepszą platformą dla indeksów giełdowych ze stałą prowizją za transakcje $2. 

Wrażenie to składa się z wielu narzędzi do handlu i konkurencyjnych warunków zarobków.

  Spready i prowizje

Średnia rozpiętość wynosi 0,9 punktów. W tym samym czasie, prowizja, w zależności od rodzaju rachunku i transakcji, może wynosić 5-11 dolarów.

Typy kont

Broker oferuje kilka rodzajów rachunków transakcyjnych:

 • klasyk-dla niedoświadczonych graczy. 

Minimalny depozyt w wysokości $200, zmienny spread z 0,9 punktów w handlu walutami, bez prowizji, dźwignia 1:500, obrót odbywa się na serwerach wewnętrznych;

 • "RAW str jest dla początkujących. 

Spread pływaków od 0, minimalny wkład w $200. Istnieje prowizja, możliwe jest otwarcie rachunku Islamskiego (wraz z przeniesieniem transakcji), dźwignia 1:200;

 • -RAW str-swiss8-tylko dla doświadczonych użytkowników.

Specjalna technologia zapewnia szybkość przetwarzania transakcji. Minimalna wpłata wynosi od $2 000, a Spread wynosi od 0 punktów. Możesz zaangażować się w handel międzybankowy. Dźwignia 1:200, istnieje prowizja;

 • RAW str-swiss5-specjaliści pracują.

Istnieje bezpośredni dostęp do płynności międzybankowej. Prowizja jest minimalna. Dźwignia 1:200, 0 spread. Aby otworzyć takie konto wymaga depozytu w wysokości $10 000.

Możesz pracować na dowolnej walucie, wystarczy użyć równoważnej kwoty.

Handel z szwajcarskimi rynkami

Każdy zarejestrowany użytkownik w sekcji analitycznej może wyświetlić kalendarz ekonomiczny, skorzystać z wirtualnej analizy. 

Zasób jest przeznaczony dla doświadczonych handlowców, którzy na widok wykresu zrozumieć, jak czytać i korzystać z tego, co widzieli.

  Platformy transakcyjne

Platforma transakcyjna działa poprzez terminal MT4. Dostępne są wszystkie opcje i funkcje potrzebne do pracy. 

Możesz pobrać dowolne oprogramowanie: Oficjalna strona zawiera linki dla Windows, Android lub iOS. Wystarczy zarejestrować swoje konto i pobrać je na nośnik.

  Szkolenia

Zasób nie ma lekcji, aby dowiedzieć się o sposobach i możliwościach handlu. Konto demo może działać jako grunt treningowy: to wirtualne pieniądze, które mogą być wykorzystane w licytacji. 

Jednocześnie należy pamiętać, że niemożliwe jest ich wycofanie: wirtualne jednostki walutowe nie są przenoszone na rzeczywiste konto. Ale fundusze wygrał z ich pomocą mają być wycofane.                                                                                                                                                                                                                                                         

  Wsparcie

Pomoc techniczna działa tylko w języku angielskim. Zdanie może być dokonane z pytaniem lub roszczenia dla rosyjskiego, odpowiedź zostanie podana w tym samym języku przez tłumacza.

Aby skontaktować się z firmą, możesz wysłać e-mail na jeden z adresów, którego lista znajduje się na stronie. Dostępny jest również czat w WhatsApp, Telegram. Opinie za pośrednictwem strony internetowej firmy, gdzie znajduje się okno wyskakujące, jest otwarty od 8 rano do 10 p.m. w dni powszednie.

Możesz złożyć wniosek do służby regulacyjnej ze skargą: musi być koniecznie w języku angielskim i załączyć zrzuty ekranu z osobistym kontem handlowym i potwierdzające naruszenie faktów o prawach.

  Wnioski

Aby zarejestrować się na stronach internetowych brokerów, czy nie, każdy decyduje się na siebie. Taka działalność może przynieść dobre dochody, ale wymaga inwestycji pieniędzy, wysiłku i czasu.

Swiss Markets-firma z Cypru (nie ma związku ze Szwajcarią), działa od dłuższego czasu w tej formie i z jednego adresu prawnego.

Przed rejestracją należy uważnie zapoznać się z zasadami, a także zapoznać się z takimi działaniami jak handel na stronie. 

VN: F [1.9.22_1171]