inwestor Philip Carre

Pioneer w fundusze wzajemne i wirtuoz inwestor Philip Carret (Philip Carret) w kręgach finansowych stał się sławny jako jeden z najbardziej celowe i pracownicze przedsiębiorców. Jako sturocza, odwiedził urząd swojej firmy Carret i co. nawet osiągając wiek 101 lat. Według Warren Buffett, Carre ma szczególne miejsce w historii spekulacji na rynkach finansowych: ten człowiek nie od razu znaleźć swoje powołanie w handlu, ale na pewno osiągnął znaczną wysokość w tej dziedzinie.

Biografia Philipa Carre

Początkowa sfera zainteresowania Philip Carre była Chemia: przynajmniej poświęcił dużo czasu na opanowanie tej specjalności na Uniwersytecie Harvarda. Wydarzenia wojskowe, które zbiegło się z młodzieżą przyszłego finanzera, skłoniły go do nauczenia się latania. Nie musiał jednak testować tych umiejętności w praktyce, kiedy zakończyła się pierwsza wojna światowa, zanim dotarła do frontu. Po tym, Carre podróżował przez pewien czas w Stanach Zjednoczonych i osiedlił się w Seattle, gdzie był oferowany do sprzedaży obligacji. Później przeniósł się do Bostonu, gdzie również notował na giełdzie.

Kluczową rolę w biografii Philippe Carre grał w pracy w Barron's, amerykańskiej gazety tygodniowe, które przeglądy rynków finansowych. Przetwarzanie wielu informacji analitycznych, finaner zainteresował się pojęciem puli kapitałowej na późniejsze inwestycje i wzrost gospodarczy. Decydując się na wypróbowanie tego schematu zarobków w praktyce, zebrał około 25 000 dolarów: jego pierwszymi inwestorami byli krewni i krewni. Philip Carre opuścił gazetę w 1927. i założył swój pierwszy Pioneer Fund rok później. Po 35 latach udanego zarządzania majątkiem, sprzedał Fundusz i natychmiast założył nową firmę Carret i co., którą udało się do starości.

Charakterystyczne elementy stylu inwestycyjnego praktykowane przez Philipa Carreona polegały na pracy z długoterminowym projektami. Wolał również nie wykorzystywać informacji poufnych i nie studiował zarządzania przedsiębiorstwem.

  1. Philip Carre Recipes dla wartości sukcesu inwestora Pobierz
VN: F [1.9.22_1171]