Przedsiębiorca Philip Arthur Fischer

Nazwisko Fishera należy do znanego amerykańskiego inwestora giełdowego. Philip Arthur Fischer jest również autorem wspólnych zapasów i niezbyt często zyski. Jest to rodzaj przewodnika inwestycyjnego. Prace Fishera opublikowano po raz pierwszy w 1958, ale nadal zajmuje najwyższe miejsce w sprzedaży literatury finansowej.

W 1931, Arthur Fischer założył własną spółkę zarządzającą pieniędzmi. Nazwał go "Fisher and co"

Fisher ukończył studia na Uniwersytecie Stanforda w Graduate School of Business Administration. Po ukończeniu Uniwersytetu, Arthur stał się pełnoczasowym analitykiem w jednym z głównych banków, Anglo London i Paris National Bank.

Dziś Arthur Philip Fischer jest uznawany za jednego z założycieli idei wzrostu inwestycji. I przedstawiciele jednej z największych korporacji inwestycyjnych-"Morningstar Inc."-nazwał Philip Fischer jednym z największych przedsiębiorców i inwestorów w ostatnich czasach.

Książka Arthura Fishera

W swojej legendarnej książce akcje zwykłe i nadzwyczajne zarobki, on odpowiada na pytanie "Kiedy jest najlepszy czas na sprzedaż akcji?". A jego odpowiedź jest rozpoznawana jako najbardziej Downa-"prawie nigdy."

  1. Akcje zwykłe i nadzwyczajne zarobki-Arthur Fischer Pobierz

Jednym z najbardziej znanych ofert Fisher jest zakup akcji Motorola. Kupił je w 1955, kiedy to firma zajmowała się produkcją urządzeń radiowych i nie sprzedawała.

Jego syn Cannet Fischer pracuje również w finansach i inwestycjach. Jednym z zwolenników Arthur Philip Fischer jest słynny multibillionaire Warren Buffett. Wśród jego nauczycieli, nazwał Benjamin Graham i Arthur Fisher. Opisał Arthur Buffett jako olbrzyma oferty inwestycyjne.

Istnieją plotki o Fisher, że zamiast uważnie studiować każdy dokument bankowy i wszystkich bilansów, osobiście zapoznał się z pracą organizacji i wszystkich, którzy tam pracowali.

Większość ludzi nadal zgadza się nazwać to podejście główne osiągnięcie Arthur w branży inwestycyjnej. Philip starał się skupić tylko na zarządzaniu każdą firmą, z którą miał do czynienia. Wierzył, że tylko innowacyjni przywódcy mogliby poprawnie zidentyfikować potencjał firmy. Zawsze pogarszył podejście, gdy firmy zaczęły odłożyć pracowników masowo w celu obniżenia kosztów.

Philip Arthur Fischer pozostawił nieusuwalny ślad na historii branży finansowej.

VN: F [1.9.22_1171]