Dragon Option

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę w biurze maklerskiej Dragon Option jest obfitość negatywności od komentatorów na forach poświęconych centrów handlowych i Forex. Firmy przypisują dosłownie wszystkie znane wykroczenia: opóźnienia w wycofaniu się z wypłaty i braku płatności, odpisywanie zysków, rozliczeń wewnętrznych, fałszowanie cytatów i tak dalej.

Ogólne wrażenie Dragon Option

Zwolennicy tego DC pamiętać, że opinie dedykowane Dragon Option z krytyką i oskarżenia przeciwko DC są podejrzanie monotonne i całkowicie pozbawione specyfiki. Z drugiej strony, trudno nie zauważyć, że to samo dotyczy informacji o spółce, która znajduje się na portalu internetowym dragonoptions.com.

Nawet podstawowe informacje, takie jak wiek centrum pozostaje niepewna. Licencja regulująca jego pracę na rynkach finansowych została wydana pod koniec stycznia 2014, w tym samym roku na miejscu. W tym samym czasie, oficjalny zasób internetowy wygląda zauważalnie starsze-przynajmniej, to wrażenie jest tworzone ze względu na staromodny i zbyt proste przez dzisiejsze standardy projektowe.

Podsumowując, cechy te nie mogą, ale push myśl „brokerów jeden rok”, którzy nie mają długoterminowe plany rozwoju. Jednak ogólne wrażenie na miejscu i opinie, oczywiście, nie wystarcza do jednoznacznych wniosków. Ponadto, istnienie nagrody z Global Banking i finansów Review dla 2012. pozwala ocenić co najmniej trzy lata w wieku firmy.

  • Opcje smoka
  • Smok opcje 2
  • Smok opcje 3

Warunki handlowe

Platforma handlowa Dragon Option koncentruje się nie na spekulacji klasycznej, ale na pracy z opcjami, które w dużej mierze determinuje odbiorców klientów. Na ogół istnieje kilka opcji dostępnych dla użytkowników:

  1. Standardowe opcje binarne
  2. Opcje projektanta, co pozwala na określenie terminu transakcji, jak również stosunek potencjalnych zwrotów i ryzyka;
  3. Program one touch, pod którym należy wybrać opcję wygranej;
  4. 60-drugi transakcji;
  5. Opcje handlu w ramach usługi Black Dragon;
  6. Roll-Over-rozszerzenie opcji;
  7. Podwojenie jest wyraźnym podwojeniem opcji maksymalizacji zysków.

Minimalny depozyt wymagany do zarobków w Dragon Option jest $100, ale można postawić (Opcje kupna) na kwotę $25. Oprócz samodzielnego handlu, istnieje możliwość konkurowania z innymi przedsiębiorcami.

Rozporządzenie

Licencja, której kopia jest dragonoptions.com, jest wydawana przez CySEC Cypryjskiej Komisji papierów wartościowych i Giełd. Jako typowy pośrednictwo offshore, Dragon Option jest regulowany w CIS przez organizację non-profit CRFR.

Proszę zostawić Recenzje Dragon Option na stronie:

VN: F [1.9.22_1171]

Dragon Option, 2,5 z 5 możliwych, oceniono-2