Biografia Michaela Marcusa

Osiągnięcie Michaela Marcusa jest postrzegane jako zwiększenie początkowej inwestycji w $30 000 do $80 000 000 w mniej niż 20 lat. Taka zdumiewająca efektywność, oczywiście, zwraca uwagę na metody i techniki stosowane przez przedsiębiorcę. Wywiad z towarem przedsiębiorca Michael Marcus jest częścią 1993 Jack Schwager's Series of Exchange Wizards.

Po ukończeniu Johns Hopkins University w 1969, i planuje uczyć psychologii i napisać pracę magisterską na Uniwersytecie Clark, na porady przyjaciół, Michael zgodził się spróbować swoich sił i powodzenia w handlu giełdowego. Ten pomysł był udany i atrakcyjny, ustanawiając początek manii pragnienie na giełdzie gry. Rozsądna strategia czekania na najkorzystniejsze warunki dokonywania ofert, według Marcusa, zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu.

Po rozpoczęciu kariery jako analityk rynku handlowego, chęć Marcusa do zaangażowania się w niezależny handel giełdowy zmusił go do opuszczenia swojej kariery i kontynuowania dynamicznego handlu. Z biegiem czasu dołączył do korporacji towarowych jako przedsiębiorca, gdzie był zaangażowany w aktywa pieniężne dużych firm i klientów prywatnych. Po dziesięciu latach pracy, był w stanie zwiększyć rachunek firmy przez 2 500 razy.

Taki sukces był możliwy dzięki własnej strategii handlowej opartej na fundamentalnym studium rynku finansowego. Chociaż, oczywiście, w karierze Marcusa były również porażki, nierentowne transakcje i straty, szczególnie bolesne na początku swojej kariery. Ponieważ Michael jest przekonany, że sukces nie zależy od szczęścia, ale na umiejętnościach, te błędów nie powodują go zatrzymać, i służył jako lekcje, aby osiągnąć jeszcze większy sukces.

VN: F [1.9.22_1171]