słynny finaner Martin Schwartz

Wśród przedsiębiorców, znany finanzer Martin Schwartz jest lepiej znany jako "buzzy". Wielką pasją Martina jest handel śróddzienny. Teraz jest przykładem dla wielu przedsiębiorców, których celem jest zdobycie górnej części rynku Forex.

Martin jest naprawdę celowe i zdolne do ciała osoby, która wie, co chce w życiu i osiąga.

Kiedy zaczął pracować jako przedsiębiorca na własną rękę, w pierwszym roku eksploatacji jego dochody wyniosły ponad 600 000 dolarów amerykańskich. Rok później podwoił tę kwotę. Teraz jego standardowe dzienne wynagrodzenie jest $70 000.

Ale niestety, Martin musiał zapłacić wielką cenę za sukces w jego pracy. Zdrowie Schwartza znacznie pogorszeniu ze względu na stały stres i warunki rynkowe nerwowe. Całodobowy pobyt w grubych wydarzeniach zmusił Martina do porzucenia strategii aktywnego handlu.

Kariera Martina Schwartza

Martin Schwartz zaczął budować swoją karierę podczas swojego szkolnictwa wyższego. Uczęszczał do Amherst College i rozpoczął naukę na Uniwersytecie Columbia. Martin służył również w korpusie piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych. Jego pierwszą pracą był analityk finansowy w E.F. Hutton. Ale kiedy $100 000 jest dostępny, Martin kończy swoją pracę w firmie i kupuje niezależnego przedsiębiorcy na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych.

Aby zarobić dobre pieniądze, młody Schwartz musiał pracować w godzinach nadliczbowych przez 12 i 14 godzin dziennie. Ale dziś nadal często pozostaje w swoim biurze przez długi czas. Ale z własnego doświadczenia Martin przekonał się, że jest to sposób na handel daje doskonały wynik.

Kariera Schwartza idzie pod górę w szybkim tempie. Wkrótce stał się skutecznym przedsiębiorcą. Martin pracował głównie z akcjami, opcjami i terminami. Pod koniec roku pracy na własny rachunek, jego zysk wynosił $600 000.

Rok później dostał tę samą kwotę ponownie.

Jego handel był dość agresywny, często zmienił kierunek wszystkich swoich operacji i nie mógł pracować z jednym instrumentem finansowym przez długi czas.

Oprócz swojej pracy, Martin zdołał wziąć udział w mistrzostwach handlu i udowodnić, że jest mistrzem w transakcjach finansowych. Konkurs zorganizowano na Uniwersytecie Stanforda.

Najbardziej pamiętny był 1984. Następnie Schwartz był w stanie stać się zwycięzcą i pokonać wszystkich swoich rywali. Sam przyniósł kilka razy więcej zysku niż wszyscy jego konkurenci.

Jest to fakt, że doprowadziło do masowego przyjęcia handlu śróddziennego. Dzięki Martin, wielu przedsiębiorców dziś może korzystać z tej strategii handlowej.

 

VN: F [1.9.22_1171]