Linda Bradford Raschke jest profesjonalnym przedsiębiorcą na rynkach finansowych od ponad 30 lat. W tym czasie praktykowane handlu w hali i zuotron, opanował elektroniczne systemy handlu i ostatecznie podjął zarządzanie kapitałem w swojej własnej firmie. Założona przez nią firma nosi nazwę LBRGroup.

Książki Linda Raschke

Niektóre z piór Linda Raschke własnością książek są znane jako Bestsellery, a ona jest często określane jako przedstawiciel nowej generacji spekulantów finansowych. W szczególności, w ten sposób jest opisany przez autora "nowych kreatorów rynku" J. Schwager.

Poszczególne drukowane dzieła Raschke były współautorowane. W szczególności, publikacja "Secrets of Stock Trading" przez Linda Raschke i Larry Connors, poświęcony zawiłości handlu z krótkich ram czasowych, jest szeroko znana. Ta publikacja jest często zalecana przez skalpers, którzy koncentrują się na badaniu warunków rynkowych z punktu widzenia analizy technicznej. Kolejną ważną koncepcją wyrażoną w tej książce jest to, że jedna skuteczna strategia wystarczy, aby odnieść sukces na rynku finansowym. Innym tytułem tego samego przewodnika od Linda Bradford to Raschke jest "bird's Secrets"; wzorce opisane w nim są interesujące dla handlowców forex z całego świata.

  1. Linda Raschke Exchange Secrets Pobierz

Odziedziczyła swój talent do wzrostu kapitału poprzez spekulacyjny handel z ojcem, który notuje się na giełdzie. Będąc najstarszy i najpoważniejszy z czworga dzieci, Linda już w wieku szkolnym został wprowadzony do apages analizy technicznej i był w stanie zidentyfikować dane liczbowe na wykresie. Zdobyła również praktyczne umiejętności w swoim życiu studenckim, handlują małymi aktywami od nienazwanego inwestora z innymi studentami. Dyskusja na temat strategii handlowych z innymi uczniami skłonił Linda Rashke rozwijać karierę w kierunku obrotu giełdowego.

Po wykształceniu, starała się uzyskać pracę w firmie maklerską, ale ze względu na brak doświadczenia, żaden potencjalny pracodawca odpowiedział na jej życiorys. Następnie musiała udać się do firmy sprzedającej papeterię, ale Linda Raschke nie wycofała się z bramki. Przez szczęśliwego zbieg okoliczności, siedziba firmy znajdowała się w San Francisco w pobliżu centrali Pacific Exchange. Stosując różnicę w godzinach pracy, Linda Raschke studiował pracę handlowców codziennie rano na godzinę, oglądając je i zadawanie pytań. W pewnym momencie, jeden z spekulantów postanowił dać ciekawą dziewczynę szansę i dał jej aktywa za 25 000 dolarów. Z tego kapitału, Linda Raschke zdobył taką samą kwotę w ciągu trzech miesięcy.

Sukcesy i porażki

Pierwsze strategie Linda Raschke wydaje się proste dla współczesnych spekulantów. Pracując z opcjami, kupiła niedoceniane papiery wartościowe i sprzedawała przeszacowane. To podejście nie pozwolił jej w dół w ciągu pierwszych miesięcy, ale wkrótce połączyła cały kapitał. W celu pokrycia strat, ona musiała szukać $30 000, jak również innego inwestora. Mimo wciąż płacąc jej czesnego kredytu i należały do banku o $10 000, Linda Raschke szybko odzyskać od jej pierwszej porażki i kontynuowania handlu. W 1980, to korzystne anty-trend handlu, ale w następnych latach skoncentrowanej na solidarność z rynkiem. Wynika to częściowo z zarządzania aktywami-praca z pieniędzmi innych ludzi skłoniło Miss Raschke do znalezienia bezpieczniejszych i mniej stresujących metod.

Kluczowym momentem w biografii Linda Raschke był uraz poniósł podczas walk konia i przez kilka tygodni pozbawiła ją możliwość osobiście uczestniczyć w aukcji. Zamiast robić sobie przerwę, ona przekształciła swój dom w biurze i kontynuował zarabianie, kierując się systemem pokazywania zuotron cytaty. Lubiła robić interesy w tym trybie tak bardzo, że postanowiła nie wrócić do hali handlowej. Próby opanowania terminalu elektronicznego nie przebiegały płynnie: w mniej niż sześć miesięcy nieudanych transakcji, ponownie prawie stracił cały kapitał. Jednak w ciągu kilku miesięcy udało mu się wyrównać swoje stanowisko na giełdzie.

Jedną z najsilniejszych cech Linda Raschke jest myślenie systemowe i zdolność do pełnego zanurzyć się w handlu. Uznając, że jego decyzje handlowe nie zawsze są udane, dąży do zarządzania ryzykiem tak wydajnie, jak to możliwe. Z około sześciu krótkoterminowych transakcji w formacie codziennej handlu, nie naraża się na ryzyko więcej niż $500 na jednej umowie. W przypadku pozycji długoterminowych strefa ryzyka może zostać przedłużona do 10 punktów. Wśród wskaźników preferowanych przez Linda Raschke są: oscylator 3-10, 14-okres ADX i 2-okres ROC, jak również Kanały Keltner.

VN: F [1.9.22_1171]