Handlowcy z doświadczeniem wiedzą, że poleganie w pełni tylko na opiniach brokerów i opiniach na ich temat online przy wyborze najlepszej firmy brokerskiej nie jest tego warte. Chociaż w niektórych przypadkach źródła te pomogą zrozumieć prawdę i zdecydować, z którym brokerem zawrzeć umowę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zbadanie kilku opinii z różnych źródeł. Jeśli mówimy o firmie brokerskiej Larson’Holz, jako opcja oferujemy naszą recenzję brokera LH brokera.

Broker L’H: recenzja

Firma maklerska Larson’Holz IT Ltd oferuje swoje usługi na rynku finansowym od 2004 roku. Dziś biura brokera znajdują się w Rosji i na Wyspach Marshalla. Broker LH broker działa dzięki licencji od regulatora VFSC.

Wśród zalet brokera LH broker są znane: ECN i NDD rodzaj realizacji transakcji, kryptowaluta i forma bez depozytu handlu, programy bonusowe, regularne naliczanie dywidend, warunki jakości dla automatycznego obrotu.

Z kontami jest dostępny na oficjalnej stronie firmy brokerskiej. Ich obfitość i jakość warunków jest naprawdę imponująca. Niezależnie od rodzaju konta, minimalna wpłata wynosi $250.

Poziom dźwigni osiąga 1:500, zmiennoprzecinają się od zera.

LH broker oferuje zarobić na:

metali szlachetnych; Kryptowaluty; Papiery wartościowe; Surowców par walutowych.

Zarządzanie firmą maklerską Larson’Holz od samego początku swojej działalności i do dziś ma na celu zapewnienie swoim klientom maksymalnego poziomu komfortu w handlu i wszystkich warunków do zarabiania. Dlatego nie załadowali handlowców innowacyjnymi rozwiązaniami i pozwolili im na dokonywanie transakcji za pośrednictwem najpopularniejszego terminalu handlowego MT4 i 5. Istnieje nie tylko dostęp z dowolnego systemu operacyjnego, ale także handlu mobilnego.

Personel pomocniczy pracuje przez całą dobę przez pięć dni w tygodniu. Mówią po rosyjsku, angielsku, francusku, niemiecku, arabsku i chińsku. Oficjalna strona firmy jest dostępna w tych samych językach.

Aby doładować swoje konto handlowe lub wypłacić zyski za pomocą karty bankowej Visa lub Mastercard, systemu perfect money, w punktach Euroset i Connected, za pośrednictwem punktów Yandex Money, w aplikacji Alpha Click, standardowych przelewach bankowych, za pośrednictwem portfeli kryptograficznych, systemu Rapid, przez PayPal oraz za pośrednictwem systemów OKPay, Skrill i LiqPay.

Recenzje brokera LH brokera

W sieci znajdziesz bardziej pozytywne niż negatywne opinie na temat pracy firmy brokerskiej Larson’Holz. Nie jest to zaskakujące, ponieważ firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku i nieustannie dąży do rozwoju.

Post review brokerage firmy LH broker pojawił się pierwszy na G-Forex.net.