sukces przedsiębiorcy Lewis Borselino

Lewis Borselino jest jednym z najbardziej niezwykłych i udanych handlowców kontraktów terminowych na indeks SP. pracował przez 18 lat na giełdzie papierów wartościowych w Chicago w "pit"-platformę dla przedsiębiorców, podczas gdy większość, nie może przetrwać tam przez dwa lata.

Biografia Lewisa Borselino

Korzenie borcelino wracać do słonecznej Sycylii, gdzie jego dziadek jest z. Ojciec Lewis pracował dla firmy Cargo, gdzie często ukradł od swoich pracodawców, a po jakimś czasie został aresztowany za linki do mafii. Chciał zupełnie inną przyszłość dla swego syna.

Po ukończeniu college'u, postanowił udać się do pracy jako asystent swojego sąsiada, który był przedsiębiorcą na giełdzie papierów wartościowych w Chicago. Z jego słów, kiedy po raz pierwszy wszedł do hali giełdy papierów wartościowych w Chicago i zobaczył cały ten chaos i hałas, zdał sobie sprawę-to jest jego dom.

Na początku, po prostu przekazał informacje od klienta do przedsiębiorcy, a potem zaczął otrzymywać indywidualne aplikacje. Początek pełnoprawnym pracy na giełdzie można uznać za dzień, kiedy kupuje za $3 000 miejsce brokera na giełdzie w 1982…

Na początku notował kontrakty terminowe na złoto, a następnie przełączył się na obrót indeksem S-P na nowej platformie. W tym czasie, niewiele osób podejrzewanych, że to narzędzie byłoby bardzo opłacalne dla spekulantów, a Borselino przynosi na miejscu jego przyjaciół i brata, a później stają się największą grupą na stronie.

W latach, że handel w pit, było ogromną liczbę głównych imprez międzynarodowych: zamachu stanu d'Etat w Rosji, wojny w Zatoce Perskiej, Azjatycki kryzys finansowy. W każdym razie, Borselino jest pewien, że zawsze będzie handlować na giełdzie, niezależnie od światowych kryzysów i niepokojów społecznych.

Na kryzys finansowy w Rosji, udało mu się zarobić ponad 2 000 000. dolarów, ale potem był już 40 lat, a on postanowił zostawić taki emocjonalny handlu giełdowego i zrobić coś spokojnego.

W tej chwili, Lewis Borselino jest właścicielem Borsellino Capital Management, który specjalizuje się w handlu technicznego. Również, często pojawia się na ekranach telewizyjnych jako ekspert i analityk, akcje na porady Internet z przybytków.

Książki Lewis Borselino

Lewis Borselino jest autorem kilku książek: "Daytrading: od pit do komputera", "Data Trader Note" i autobiograficzny, "Daytrader. Krew, pot i łzy sukcesu ".

Są one popularne nie tylko z osobami związanymi z handlem, ale także ze zwykłymi czytelnikami, którzy są zainteresowani osobą samego autora. Jego droga na szczyt handlu jest konsekwencją celowości i fanatycznego nastawienia do działalności swego życia.

  1. Lewis Borcelino Daytrader. Krew, pot i łzy sukcesu Download
  2. Lewis Borselino Textbook na Daytrading do pobrania
  3. Lewis Borselino tasklist na Daytrading do pobrania
VN: F [1.9.22_1171]