Larry Williams (Williams)

Larry Williams (Williams) jest uważany za jednego z najbardziej znanych przedsiębiorców na świecie, dzięki fenomenalnym osiągnięciem-był w stanie dokonać 11 000% rocznie na rok, futures handlowych z kapitału początkowego 10000 dolarów.

Biografia Larry'ego Williamsa

Larry Williams urodził się w 1944 w Billing w stanie Oregon, w rodzinie zwykłych amerykańskich.

Jego ojciec pracował w rafinerii ropy naftowej, gdzie Larry sam pracował w niepełnym wymiarze czasu, pierwsze swoje pierwsze doświadczenie w zarabianiu pieniędzy. Po ukończeniu miejscowego kolegium, Larry zapisał się na Uniwersytecie w Oregonie, a w 1964 uzyskał dyplom dziennikarstwa.

Zainteresowanie na giełdzie obudził Larry podczas studiów, ale w pełni dołączył na giełdzie w 1966. Początkowo wykorzystał liczne wskaźniki i był zwolennikiem analizy technicznej, ale po pewnym czasie ponownie przemyślał swoje poglądy. Nie jest to, że handlował bardzo opłacalne, ale niektóre z jego technik i strategii zainteresowany jego przyjaciel przedsiębiorcy, a on poradził mu, aby spróbować się na rynku pilne.

To właśnie tutaj Larry czekał na prawdziwą sławę Superstar i na początku lat 70-tych udało mu się zarobić swoje pierwsze miliony dolarów. Ale najbardziej fenomenalny sukces w jego życiu przyszedł w 1987, kiedy, biorąc udział w specjalnym turnieju Robbins World Cup w handlu giełdowego, udało się zwiększyć jego kapitał przez 11000% w roku. Żaden przedsiębiorca inny niż Larry Williams był w stanie uczynić to fenomenalne osiągnięcie.

Pobierz książki Larry Williams

W tym momencie, Larry nie daje obrotu giełdowego cały swój czas. Większość czasu spędza na pisaniu książek i prowadzeniu seminariów. Nie doświadczył braku studentów i chętnie dzielimy się swoją wiedzą ze wszystkimi. Napisał kilka książek i monografów na temat analizy technicznej, a prawie wszystkie z nich są Bestsellery. W szczególności, "długoterminowe tajemnice krótkoterminowego handlu" został przetłumaczony na język rosyjski i był bardzo popularny.

  1. Larry Williams długoterminowe tajemnice krótkoterminowe Trading Download

Larry Williams Trading System (Larry Williams strategii)

VN: F [1.9.22_1171]