101,000 Są handlowcy, dla których opinie i opinie o firmach maklerskich online są głównym wskaźnikiem w momencie podejmowania decyzji, z którą z firm do zawarcia umowy. Oczywiście, opinie są użytecznym źródłem informacji, ale nie zawsze wiarygodne. Dlatego zalecamy analizowanie wielu opinii w tym samym czasie.

Mamy nadzieję, że nasz przegląd brokera Larson’Holz będzie dla Ciebie przydatny.

Przegląd Brokera Larson’Holz: Krótko o głównym

Broker nazwie Larson’Holz IT Ltd rozpoczął działalność w 2004 roku. Początkowo przedstawicielstwa firmy brokerskiej znajdowały się na Wyspach Marshalla, ale dziś biura Larson’Holz znajdują się w kilku miastach w Rosji i byłych krajach WNP. Jeśli chodzi o regulację,

Jest to fakt, że VFSC monitoruje legalność działalności Larson’Holz.

Wśród głównych ofert brokera Larson’Holz można znaleźć konta kryptowalutowe, systemy handlowe ECN i NDD, możliwość bezdeponowego handlu, różne konkursy dla klientów, również sieci społecznościowe dla nich, regularne wypłaty dywidend, automatyczny handel i wiele innych ofert.

Wszystkie rodzaje rachunków są dostępne na oficjalnej stronie firmy brokerskiej Larson’Holz. Warto zauważyć, że na każdym z nich początkowy obowiązkowy depozyt wynosi 250 dolarów amerykańskich.

Maksymalna dźwignia osiąga 1:500, spready Tylko pływające, start od 0 punktów.

Wśród instrumentów inwestycyjnych brokera znajdziesz:

metali szlachetnych; Kryptowaluty; Udziały; Surowców par walutowych.

Główną ideą Larson’Holz jest stworzenie najbardziej komfortowych i rentownych warunków handlowych dla handlowców. Dlatego klienci Larson’Holz handlują za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych terminali – MT4 i 5. Ważny jest fakt, że mobilna opcja handlowa jest dostępna na dowolnym oprogramowaniu.

Kontynuując temat komfortu i orientacji klienta firmy, chciałbym zauważyć, że oficjalna strona Larson’Holz jest dostępna w języku rosyjskim, angielskim, niemieckim, chińskim, arabskim i francuskim. Również te same języki są używane przez personel pomocy technicznej, którzy pracują 24-5.

Ważny jest również temat wprowadzania i wychodzenia pieniędzy z platformy handlowej. W przypadku Larson’Holz można korzystać z usług takich jak: karty bankowe Visa

i Mastercard; Qiwi; Idealny Mone; Euroset; Podłączony; Pieniądze Yandex; Alpha Kliknij; Standardowe przelewy bankowe portfele kryptograficzne; Rapida; PayPal; OKPay; Skrill; Liqpay.

Począwszy od 2018 roku, broker Larson’Holz zaczął współpracować z kryptowalutą i innymi nowoczesnymi płatnościami wirtualnymi, więc prawdziwy przełom firmy rozpoczął właśnie wtedy.

Opinie brokerów

W 90 procentach opinii na temat firmy brokerskiej Larson’Holz są pozytywne zarówno na oficjalnej stronie, jak i na innych niezależnych forach. Wieloletnie doświadczenie i chęć rozwoju zespołu imponuje wszystkim klientom.

Post Larson’holz broker: przegląd pojawił się pierwszy na G-Forex.net.