przedsiębiorca i finaner John Arnold

Biografia Johna Arnolda

Słynny przedsiębiorca i finaner John Arnold urodził się w Stanach Zjednoczonych Ameryki w 1974. Dziś jest szefem Centaurus Energy Advisors, LLC.

Arnold zaczął budować swoją karierę zaraz po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Vanderbilt. Jako uczeń zaplanował całą swoją karierę. Większość nauczycieli zobaczyła go jako nie tylko ambitnego ucznia, ale przyszłego utalentowanego przedsiębiorcy.

John rozpoczął swoją karierę w Enron jako przedsiębiorca, a kilka lat później zaangażował się w przemyśle naftowym i gazowym. Próbował nauczyć się handlować przez Internet, ucząc się wszelkiej mądrości rachunku elektronicznego. W 2001 otrzymał nagrodę $8 000 000.

Siłą Johna Arnolda jest strategiczne planowanie jego działalności. Ma dobrze rozwinięte logiczne myślenie. Wszystkie jego działania policzone kilka kroków do przodu, a to doprowadziło go w większości przypadków do zwycięstwa. Zdolność do zarabiania niezależnie i nie zależą od nikogo dla Jana zawsze był priorytetem. Dlatego, aby jego marzenie-aby stać się najbardziej skutecznym i najbogatszym człowiekiem-udał się z wielką wytrwałą i stałą skrupulatną pracę. Jego głównymi celami stały się prace metodyczne dotyczące siebie, samoregulacji i zdobywania nowej wiedzy w różnych dziedzinach.

Praca Johna Arnolda w firmach

W 2002, Enron zbankrutował, a John zdecydował się na rozpoczęcie własnej firmy. Nazywa go "Centaurus", a jego stolicą jest $3 000 000 000. John Arnold zaczyna współpracować z takimi znaczącymi ludźmi jak Bill Perkins, Jeffrey Welch, Greg Wollay i Conrad Goerle. Był w stanie odebrać zespół specjalistów, którzy pomogli mu prowadzić firmę.

Gdy Amaranth Advisors zawodzi, Arnold postanawia zaryzykować i pożyczając pieniądze. Ale w 2005 dostaje wszystko z 150 procent przychodów. Mówi się, że jego zysk był 2 000 000 000 z zainwestowanych 1 500 000 000.

John Arnold-jeden z tych utalentowanych i udanych biznesmenów, którzy w wieku 33 osiągnął niespotykane dotąd wysokości. W 2007, został w rankingu 317th na liście. Obecnie jest uznawany za najmłodszego miliardera finaner na świecie. W 2008, jego majątek został oszacowany na $1 500 000 000.

Dla młodych przedsiębiorców, jest to doskonała wytyczna: jego sukces jest wynikiem ciężkiej pracy.

VN: F [1.9.22_1171]