Rynek kryptowalut

oferuje duże możliwości zysku. Cyfrowe monety są przedmiotem obrotu na giełdach. Jest ich całkiem sporo. Jednak zasady handlu na wszystkich stronach są prawie identyczne. Zrozumienie tego przypadku nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Poniżej powiemy Ci, jak handlować na giełdzie kryptowalut.

Podstawowe informacje

Aby rozpocząć handel na giełdzie kryptowalut, musisz wykonać kilka kroków. Zaprezentujmy je w formie krótkiej instrukcji:

Wybierz parkiet. Zarejestruj się, aby go śmy nie zapisywały. Proces ten jest dość prosty. Musisz podać numer telefonu lub e-mail, a także wymyślić hasło. Zweryfikuj swoje dane osobowe. W tym celu należy przesłać na stronę skanuj kopie paszportu i zdjęcia z dokumentem w ręku. Niektóre giełdy mogą zażądać dodatkowej dokumentacji. Doładuj rachunek. Niektóre wymiany pozwalają to zrobić z pieniędzy fiat. Jednak wiele platform transakcyjnych akceptuje tylko kryptowaluty. Uruchomić handlu. Handel odbywa się za pomocą specjalnego terminala. Każda giełda może mieć inną wymianę. Dlatego musimy dobrze zrozumieć pracę platformy handlowej. Wypłata zysków. Niektóre witryny pobierają prowizje za tę transakcję. Zalecamy dokładne zbadanie systemów płatności dostępnych do wypłaty.

Aby zrozumieć, jak handlować na giełdzie kryptowalut, musisz nauczyć się, jak prawidłowo korzystać z różnych typów zleceń. Porozmawiajmy o nich poniżej.

Zlecenia handlowe

Na giełdach kryptowalut korzystają z tych samych zleceń handlowych, co na giełdach, walutach lub platformach towarowych. Wyglądają tak:

Market. Kup po bieżącej cenie. Limit. Działa po cudzysłowach osiągnąć określoną wartość. Zlecenie zatrzymania. Służy do zmniejszenia strat. Weź zysk. Jest on używany do podejmowania zysków. Skalowalne. Tworzy kilka zleceń limitowych w określonym przedziale cenowym. Oco. Składa się z dwóch zamówień. Po wykonaniu jednego z nich, drugi jest wykonywany. FOK. Typ zamówienia, którego objętość jest całkowicie wypełniona lub usunięta. Jednocześnie nigdy nie jest częściowo wypełniona. Gtc. Zamówienie przed anulowaniem zamówienia. Pozostają wiszące, dopóki nie zostaną anulowane przez użytkownika. Istnieje 101.000 bardziej egzotycznych rodzajów zleceń handlowych. Jednak najpierw zalecamy opanowanie podstawowych opcji wymienionych powyżej.

Post pojawił się pierwszy w G-Forex.net.