profesjonalny przedsiębiorca-Jack Bernstein

Jack Bernstein jest profesjonalnym przedsiębiorcą, który zyskał sławę jako doskonały analityk i konsultant. Z zawodu, Bernstein jest psychologiem. Według niego, zaczął handlować przypadkiem, odpowiadając na reklamę w gazecie. Do tej pory napisał ponad 20 książek na rynkach giełdowych i futures, jest konsultantem nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla największych instytucji finansowych.

Biografia Jacka Bernsteina.

Urodził się w Bawarii 20 września 1946. Rozpoczął karierę jako przedsiębiorca w 1968, kiedy przeniósł się najpierw do Kanady, a stamtąd do Stanów Zjednoczonych.

Jack Bernstein woli pracować na najbardziej aktywnych rynkach kontraktów terminowych: Finanse, kontrakty, energia. Według niego, jest długoczasowym zwolennikiem handlu za wszystko, co ma ramy czasowe.

Bernstein uważa, że Internet znacznie rozszerzył możliwości handlu, ale nadal nie będzie w stanie zastąpić handlu w hali. Jego zdaniem, tak długo, jak jest Broker i przedsiębiorca, jak również miejsce, gdzie mogą spotkać, a następnie będą one nadal handlować pomyślnie. Chociaż sam Bernstein zawsze był przedsiębiorcą za monitorem, wyjaśniając, że w hali trudno byłoby zauważyć go wśród wysokich przedsiębiorców, ponieważ ma niewielki wzrost, a to daje przewagę konkurentom.

Jego praca jest prawie zawsze zorientowana technicznie. Działa z zastosowaniem wzorców cenowych, cykli, sezonowości transakcji. Prowadzi również ogromną liczbę seminariów w różnych dziedzinach handlu, jest członkiem All Star handlowców Hotline i został opublikowany przez wiele lat przez MBH Weekly Futures Trading list.

Na tym etapie jest prezesem MBH Commodity Advisors i aktywnym przedsiębiorcą, uczestniczącym w wymianie handlowej.

Zawsze doradza początkującym w handlu, aby zacząć od wystarczającego kapitału i właściwej dywersyfikacji funduszy, a także do dokonywania transakcji na dużych wahaniach, biorąc pod uwagę zarządzanie ryzykiem.

VN: F [1.9.22_1171]