101,000 Zapytania internetowe roi się od pytań o to, jak wybrać wiarygodnego brokera handlowego, który spośród nich oferuje najkorzystniejsze warunki i gdzie znaleźć prawdziwe opinie o niektórych firmach maklerskich. Niestety lub na szczęście, brokerzy handlowi mnożą się każdego roku. Ale nie każdy z nich działa w dobrej wierze, co podważa reputację brokerów o globalnej reputacji.

Radzimy zwrócić uwagę na przegląd brokera Interactive Brokers, aby zminimalizować agonię ich wyboru.

Broker Company Interactive Brokers: podstawowe informacje

10100 Interactive Brokers Group istnieje od około 40 lat i nadal prowadzi wśród firm papierów wartościowych. Dzięki właścicielowi firmy brokerskiej, Thomasowi Peterfiemu, kapitał brokera osiągnął 5 miliardów dolarów.

Interactive Brokers świadczy usługi maklerskie na ponad 100 rynkach finansowych na całym świecie. Firma współpracuje z profesjonalnymi handlowcami, którzy potrzebują pomocy w rozliczaniu i dokonywaniu transakcji w różnych segmentach rynku finansowego. Zamiast ze wszystkimi spółkami zależnymi, IB dokonuje około miliona transakcji w ciągu jednego dnia.

Siedziba firmy znajduje się w Chicago w USA.

Handlu z brokerami interaktywnymi

Każdy przegląd brokera Interactive Brokers przypomina, że interfejs platformy handlowej firmy jest dość złożony. Co więcej, jeśli przeanalizujemy pełny zakres usług handlowych, które zapewnia broker, należy zauważyć, że należą one do najbardziej zróżnicowanych. Chociaż jednocześnie proces rejestracji jest złożony i mylący, a same warunki handlowe muszą być wystarczająco dokładnie znane.

Interactive Brokers oferuje obrót na:

akcji; Giełda; Rynek walutowy; ETF; Opcje Obligacje; Kontrakty terminowe; Kryptowaluta; Kontrakty CFD; innych usług zarządzania aktywami. 101,000 Amerykański broker twierdzi, że nie jest łatwo dla przybyszów do pracy z nim. Dlatego lepiej jest podejść do każdego z segmentów już mających jakiekolwiek doświadczenie.

Minimalna kwota depozytu zależy od rodzaju konta: $10,000, $25,000, $110,000. Komisja również zależy od typu konta. Dostęp do konta demo można uzyskać dopiero po szkoleniu na tak zwanym Interaktywnym Uniwersytecie Handlowym Brokerów, który również jest ograniczony.

Konto doładowania i wypłata pieniędzy z niego zależy od kraju, z którego pochodzisz. Zasadniczo jest to:

przelewów bankowych; Tłumaczenie ASN; Płatność czekiem Płatności online System e-transferu ETF (dostępny tylko dla Kanady); BPay (dostępny tylko dla Australii)4 Rollover dla kont emerytalnych IRA; Powiernik do powiernika dla rachunków emerytalnych IRA; Sepa.

Broker wspiera swoich klientów za pośrednictwem czatu online, telefonu lub aplikacji na stronie.

Również firma maklerska IB zapewnia swoim klientom pasek wiadomości związany z twoim portfelem handlowym, dostępem do glosariusza i seminariów internetowych.

Wyzny przedsiębiorców o Interaktywnych Brokerach

Europejscy handlowcy twierdzą, że nie jest łatwo zrozumieć zasadę współpracy z IB, tak samo dobrze a także zawrzeć z nimi umowę. Bardzo rzadko do firmy zwracają się początkujący handlowcy, ponieważ wielkość minimalnego depozytu jest dość znaczna.

Wśród niedociągnięć odnotowanych przez przedsiębiorców często występuje brak analizy technicznej, brak ostrzeżeń i ogólny panel informacyjny. Pomimo tego, IB nadal rozwija bazę dużych inwestorów i rozwija się nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Chinach, Indiach, Australii, Hong Kongu, Kanadzie i wielu krajach europejskich.

Post Review Broker Interactive Brokers pojawił się po raz pierwszy na G-Forex.net.