Ingeborga Motz

Media często odnoszą się do Ingeborga mootz jako "stary człowiek miliona", który przez i duży, najlepiej charakteryzuje jej historię sukcesu. Ta starsza pani nie jest tak bogaty, jak, powiedzmy, Bill Gross lub Alan Greenspan, a jego wpływ na gospodarkę światową nie jest tak namacalny. Jednak dziś jest uważany za jednego z najbardziej znanych przedsiębiorców Unii Europejskiej. Urodziła się w 1922 i rozpoczęła handel na giełdzie w latach 90-tych, kiedy była w jej latach 70-tych. Bez specjalnej edukacji, doświadczenia, a nawet komputera, Ingeborga mootz zrobił 100% zysku w roku po rozpoczęciu obrotu na giełdzie.

W licznych wywiadach, które Ingeborga mootz daje dziennikarzom z różnych krajów, kładzie nacisk na dwie rzeczy. Po pierwsze, strategia jest prowadzony przez jest bardzo prosta. Po drugie, powołuje zarobione bogactwo na spłatę losu w latach ubóstwa.

Biografia Ingeborga mootz

Frau mootz urodził się w Gissen, który jest uważany za miasto uniwersyteckim. Jej rodzice byli znani jako biedni, a do góry to wszystko, mieli wiele dzieci. Po małżeństwo, stwierdziła, że jej mąż był bardzo oszczędny osoby, która również sprzeciwiła się jej zatrudnienia. Zmęczony skąpstwo jego wiernych, w pewnym momencie Ingeborg mootz poinformował go, że miał zamiar handlować na giełdzie.

Na początku wydawało się, że rozmowa nie kończy, ale po śmierci męża, odkryła, że kupił akcje VEBA warte około 40 000 znaków. To oni stali się aktywa początkowe i dał pierwszy znaczący zysk, który pozwolił na zakup papierów wartościowych Commerzbank i IKB DeutscheIndustriebank. Po sprzedaniu ich rok później, Frau mootz zdobył 130%. Rok później, na prośbę jej krewnego, przejęła kontrolę nad jej stolicą i przyniosła jej nowy dom.

Dalszy wzrost kapitału Ingeborga mootz wiąże się z inwestycjami w struktury bankowe. Jednocześnie, jak sama zauważa, pieniądze powinny być inwestowane tylko w rozwiniętych przedsiębiorstwach, których historia ma ponad sto lat, lub w swoich spółkach zależnych. Głównym wskaźnikiem sukcesu organizacji jest indeks DAX-30 Opublikowany przez frankfurckie giełdy papierów wartościowych. Frau mootz jest przekonany, że każdy może wykorzystać swój system-wystarczy zacząć od wiarygodnych akcji o wartości około 1000 euro. W tym samym czasie, ona nalega, że współczesne społeczeństwo wie zbyt mało o inwestycjach, a jednocześnie jest psychicznie zależne od każdej minuty konsumpcji. Oba te problemy, w jej opinii, są sztucznie wspierane przez banki i rząd.

Napisany przez Ingeborga mootz, książka "The Exchange detektyw" początkowo spotkał się z ostrą krytyką od wydawców. W rzeczywistości, nikt nie chciał opublikować dokument o strategii akcji napisane przez gospodyni domowa. Decydując, że jej poglądy na temat handlu papierów wartościowych zasłuży na uwagę, Autor opublikował "Exchange Detective" w Internecie. Licząc ilu ludzi pobrało książkę Ingeborga Mootza, wydawnictwa zaczęły konkurować o prawo do jej opublikowania. Do tej pory, Frau mootz jest bardziej poprawne, aby zadzwonić do "starej kobiety za 2 000 000 euro", ponieważ, według niektórych doniesień, ona już przezwyciężyć ten znak.

Film o Ingeborg mootz

VN: F [1.9.22_1171]