101.000 Figurka graficzna „głowa i ramiona” jest postacią odwrócenia, które jest najczęściej spotykane w trendach wzrostowych. Ten model jest dokładny wzór odwrócenia, który jest używany do wejścia pozycji niedźwiedzie po trend uparty. Ma trzy szczyty o wyższej wysokości w środku, zwane głową. A teraz więcej szczegółów.

Zanim będzie można go wymienić, powinieneś najpierw znać kluczowe atrybuty wzoru. W ten sposób można łatwo zidentyfikować najbardziej odpowiednie do handlu głowy i ramion. Model

Głowy i ramion jest również tworzenie odwrócenie trendu.

Jest on utworzony przez szczyt (ramię), a następnie wyższy szczyt (głowa), a następnie inny dolny szczyt (ramię). Linia łącząca dwa koryta jest wycięciem na szyję. Wysokość ostatniego szczytu może być większa niż pierwsza, ale nie większa niż głowa. Innymi słowy, cena próbowała osiągnąć wyższe maksimum, ale nie powiodła się. Im bliżej dwóch zewnętrznych szczytów do tej samej ceny, tym dokładniejsza liczba.

Kształt głowy i ramion ma pięć atrybutów. W kolejności wyglądu to:

Trend wzrostowy Lewe ramię Boss Right Shoulder Decolletage

Co powoduje powstawanie głowy modelu i ramion?

Każda akcja cenowa niesie ze sobą wiadomość. Niektóre są łatwiejsze do odczytania niż inne, ale są zawsze obecne. Jeśli chodzi o wzór „głowy i ramion”, możemy powiedzieć, że kupujący są zmęczeni i lepiej przygotowani na to, że odwrócenie jest możliwe. Idealnie, powinien tworzyć się po długim trendzie wzrostowym. Im wyżej, tym lepiej. Im więcej pustej przestrzeni zobaczysz bezpośrednio po lewej stronie wzoru, tym bardziej prawdopodobne jest, że wzór rozwinie się na Twoją korzyść.

Jeśli cena przebije się przez linię szyi i zamyka się pod nią, liczba ta jest zakończona. Konserwatywni handlowcy mogą szukać dodatkowych powodów do potwierdzenia. Cel można ocenić, mierząc wysokość obrazu (zaczynając od szyi, kończąc na głowie) i wysuwając go w dół. Zazwyczaj linie stopu znajdują się tuż nad szyją lub prawym ramieniem. Odwrócona głowa i ramiona są uważane za uparty wersji tego wzoru, który może tworzyć się po tendencji spadkowej. Istnieje inteligentne narzędzie na platformach transakcyjnych, które pozwala użytkownikom wizualnie pokazać ten wzór na obrazie graficznym.

Wniosek

400″> Czy jest gotowy, aby rozpocząć handel na rysunku odwrócenia „głowy i ramion”? Jeśli tak, należy zbadać wszystkie wzorce głowy i ramion, aby zmaksymalizować zyski i zminimalizować straty podczas ich handlu. Obejmuje to, jak wejść, gdzie umieścić stop-loss, zmierzone cele i więcej.

Post rysunek głowy i ramion pojawił się pierwszy na G-Forex.net.