FxOpen

Na początku FxOpen było ośrodkiem szkoleniowym dla analiz technicznych na rynkach finansowych. Na tym etapie celem firmy było zapewnienie kompleksowej pomocy w nauczaniu początkujących przedsiębiorców mądrość pracy na wymianie walut i opanowanie ważnego narzędzia analitycznego-analiza techniczna.

Logicznym kontynuacją działalności firmy było otwarcie centrum handlowego FxOpen w 2005, które zaczęło świadczyć wysokiej jakości usługi makleryjne, a co najważniejsze, z korzystnymi warunkami handlowymi dla przedsiębiorców.

Oprócz doświadczenia w sferze teoretycznej i praktycznej, firma zdecydowała się rozwijać procesy technologiczne i pracować z wysokiej klasy sprzętem komunikacyjnym.

Otwarcie platformy MT4 w FxOpen

FxOpen ECN otworzył platformę MT4 z powrotem w 2009, stając się pierwszym brokerem, aby zapewnić platformę handlową MetaTrader, aby wejść na giełdę walutową Forex. Kolejnym etapem rozbudowy usług firmy była realizacja usługi zarządzania zaufaniem.

Broker FxOpen Opinie, które są zupełnie inne, ma do tej pory w swoim arsenale profesjonalny zespół i wieloletnie doświadczenie, które pozwala im czekamy na przyszłość.

VN: F [1.9.22_1171]

FxOpen, 4,1 z 5 możliwych, oceniane-11