Lipiec 24, 2019
fxopen

FXOpen jest uważany za jednego z najlepszych brokerów Forex online, który działa od 2005. Zapewnia inwestorom dostęp do szerokiego wachlarza instrumentów na kilku rynkach: dużej liczby podstawowych, drugorzędnych i egzotycznych par walutowych, indeksów CFD, ropy naftowej, gazu ziemnego. Firma oferuje również handel kryptowalutami, w tym bitcoiny, lightcoins, monety imion i peercoins. Warunki handlowe są bardzo dobre i ogólne koszty operacyjne z FXOpen są niskie. Ważną rzeczą dla początkujących przedsiębiorców jest to, że FXOpen oferuje konto demo przed ryzykując prawdziwe pieniądze, które nie ma daty wygaśnięcia.

Rozporządzenie brokera

Broker FXOpen ma swoją siedzibę w Charlestown, a sama Marka FXOpen obejmuje następujące firmy:

  • FXOpen Markets Limited, spółka zarejestrowana w Nevis.
  • FXOpen AU Pty Ltd, spółka zarejestrowana w Australii.
  • FXOpen Ltd, spółka zarejestrowana w Anglii i Walii.

FXOpen jest brokerem podlegającej ścisłym zasadom ochrony klientów zgodnie z BRYTYJSKIMI i australijskimi przepisami: Ochrona przed upadłością brokera i usługi rozstrzygania sporów rejestracyjnych.

FxOpen jest zarządzany przez FXOpen AU Pty Ltd i jest regulowany przez Australijską Komisję papierów wartościowych i inwestycji (Persons). AFSL No412871). Zgodnie z wymogami ASIC FXOpen jest również członkiem Financial rzecznik Service (FOS) w Australii, który zapewnia ochronę dla przedsiębiorców z ewentualnych nieuczciwych lub oszukańczych działań brokera. Pośrednik jest również regulowany w Wielkiej Brytanii przez organ finansowy (osoby). No579202), jest członkiem Komisji finansowej. Komisja finansowa zapewnia mechanizm rozstrzygania sporów oraz Fundusz rekompensat finansowych dla klientów brokerów członkowskich.

Obecność organów regulacyjnych i dobre ramy regulacyjne dowodzi, że ogólnie Broker FXOpen jest uczciwą i niezawodną firmą.

Podstawowe informacje o warunkach brokera

FXOpen wykorzystuje model biznesowy end-to-end/ECN bez ingerencji dealera w transakcje klientów. Nawet jeśli FXOpen może pełnić rolę kontrahenta, jest on podobny do modelu używanego przez wielu innych brokerów, który służy zminimalizowaniu konfliktu interesów między przedsiębiorcą a brokerem.

FXOpen oferuje bardzo popularną i funkcjonalną platformę handlową MetaTrader 4. MT4 umożliwia ręczne i automatyczne inwestowanie. Dla przedsiębiorców posiadających umiejętności programistyczne, język programowania m’L pozwala na tworzenie własnych wskaźników wykresów i programów transakcyjnych (doradców). Oprócz standardowej platformy MT4, FXOpen oferuje również mobilną wersję MT4 za pośrednictwem aplikacji na Androida lub iOS. Pozwala to traderom analizować, śledzić i dokonywać transakcji z dowolnego miejsca na świecie, jeśli istnieje połączenie internetowe.

FXOpen za pośrednictwem FXOpen UK oferuje również MT4 WebTrader, który zapewnia dostęp do handlu za pośrednictwem przeglądarki internetowej bez konieczności pobierania i korzystania z aplikacji MetaTrader. Jest to odpowiednie dla użytkowników, którzy mają niestandardowy system operacyjny na swoim komputerze lub urządzeniu.

FXOpen, poprzez FXOpen Markets Limited, oferuje również zautomatyzowany handel poprzez Myfxbook i zuluTrade. Jest to okazja dla przedsiębiorców do outsourcingu rozwiązań handlowych od tych, którzy mogą mieć więcej doświadczenia w handlu.

Broker oferuje kilka rodzajów kont do wyboru handlowców, które mają swoje zalety dla handlu. Spready oferowane przez FXOpen różnią się w zależności od typu konta od ECN i STP do Micro, FXOpen oferuje kilka opcji cenowych dla swoich prowizji i opłat.

Rachunki FXOpen i STP mają równoważną prowizję wbudowaną w przeważające brokerów podobnych do spreadów, z ceną bez prowizji, gdzie spready są z natury szersze.

W ECN, prowizje wahają się od $30 do $100. Obroty USA 1 000 000 (co odpowiada 0,3-1,0 pipsy). Obowiązana stawka jest określana przez kilka czynników, takich jak kwota środków na koncie FXOpen i wolumen transakcji w ciągu ostatnich 30 dni.

FXOpen oferuje konto VIP ECN za pośrednictwem swojej organizacji australijskiej, gdzie depozyt w wysokości co najmniej 25000 $ będzie podnieść domyślną stawkę prowizji do $18 za 1 000 000 sprzedane Jednostek. To $36. USA w obie strony na milion i nie zależy od wielkości transakcji.

Łączne koszty transakcyjne z FXOpen są jednymi z najlepszych dostępnych dla takiego dobrze uregulowanego brokera.

Klienci FXOpen mogą rozrobić swoje konta na różne sposoby, w tym:

·       Przelewy bankowe

·       lokalne przelewy bankowe

·       karty kredytowe/debetowe

·       elektroniczne systemy płatnicze, takie jak Skrill

W większości przypadków pobierana jest opłata za wypłatę. Opłaty bezgotówkowe w wysokości 30 sztuk waluty, chociaż w Wielkiej Brytanii jest to bezpłatne. Poza Wielką Brytanią, większość wycofanych formularzy, z wyłączeniem przelewów bankowych, pobiera opłatę w oparciu o odsetek wypłat. Wyjątkiem jest Skrill, który ma niską maksymalną opłatę za wypłatę, ale wyższą opłatę depozytowa. Generalnie, opcje gruntu i wypłaty są rozsądne. FXOpen pozwala na wpłaty i wypłaty środków na głównych walutach handlowych.

Szczególne znaczenie dla nowych przedsiębiorców jest to, że FXOpen oferuje rachunki demo, które nie wygasają, dopóki handel trwa 30 kolejnych dni. Jest to niezwykła i ważna cecha jako nowy przedsiębiorca może potrzebować miesięcy lub lat, aby nauczyć się handlować z zyskami. To jest bardzo ważne, aby móc to zrobić przed ryzykując prawdziwe pieniądze.

Podsumowując, nasz przegląd fxOpen Broker pokazał wszystkie możliwości handlu: wiele rodzajów rachunków, niskie minimalne depozyty i poważny zakres par walutowych i kontraktów CFD.

VN: F [1.9.22_1171]