inwestor Edward Lampert

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży zarządzania inwestycjami jest Edward Lampert. Jego imię jest znane każdemu przedsiębiorcy, który chce osiągnąć sukces w walucie lub na giełdzie.

Biografia Edwarda Lamperta

Ed urodził się 19 lipca 1962, w małym miasteczku roslin, w Nowym Jorku. Rodzina Lampert nie miała oszczędności, więc musiał zdobyć pracę jako urzędnik w dużym banku w Nowym Jorku.

W tym czasie był wystarczająco młody, aby dynamicznie budować swoją karierę. Teraz Edward jest najbardziej poszukiwanym analitykiem finansowym i stara się potwierdzić swój status codziennie. Jego wyraz twarzy, gesty i zdolność do przedstawienia siebie-wszystko pomaga mu uczynić swoich partnerów najbardziej wpływowych ludzi.

Każdego dnia Lampert jest coraz bardziej skuteczny w branży inwestycyjnej i zwiększa swoje zyski. Ale jednocześnie stara się unikać pozycji prowadzących do obniżenia.

Nie wykorzystuje dźwigni, którą większość firm zapewnia w swojej pracy, ani nie czyni małych zakładów i nie korzysta z pochodnych instrumentów finansowych. Z drugiej z tych wszystkich, jest przeciwnikiem Skalpowanie technik.

Edward jest jednym z najbardziej udanych przedsiębiorców swojego czasu i człowieka, który wie, jak właściwie używać kontrastów na jego korzyść. Ma swój własny Fundusz hedgingowe, który posiada udziały w $15 000 000 000. Firma zatrudnia 20 osób, a poziom dochodu dowodzi, że pracują one bardzo efektywnie.

Dla porównania, w normalnej spółki z takim kapitałem i ten poziom miesięcznego zysku zatrudnia ponad 500 pełnoetatowych pracowników.

Analityk finansowy Edwarda zainspirował swoją babcią. Jako 14-letni chłopiec, patrzył jej zainwestować wszystkie swoje oszczędności w ówczesna Młoda firma Coca-Cola. Po tym incydencie zainteresował się książkami o ekonomii. Chłopiec interesował się ekonomią, marketingiem, zarządzaniem i finansami.

Teraz Lampert lubi pracować w nocy. Możesz zobaczyć światło w swoim biurze każdej nocy. I pomaga mu mieć partnerów, takich jak Dell Inc i Loews Corp.

Ci, którzy pracują z Lampertem twierdzą, że ma dość silną intuicję. Jego przewidywania są możliwie jak najdokładniejsze. To niemal bezbłędnie określa, w jaki sposób sytuacja na rynku walutowym zmieni się i prawidłowo wybierze niezbędny pakiet inwestycyjny.

Najciekawszą rzeczą jest to, że podczas wszystkich prac Edward Lampert nie ujawniły nikomu jego sekret sukcesu. To czyni go jeszcze bardziej tajemniczy i dobrze znany przedsiębiorca naszych czasów.

VN: F [1.9.22_1171]