3 października, 2019

TradeStation jest uznanym i doświadczonym amerykańskim brokerem z ponad 35 lat doświadczenia w branży maklerskiej. Jego biura znajdują się w krajach WNP i Unii Europejskiej. Rosyjscy użytkownicy nie mogą utworzyć konta na TradeStation. 

Firma jest regulowana przez światowej sławy organizatorów finansowych. Broker stwierdza, że jego charakterystyczne cechy to wspaniałe doświadczenie, niezawodność, przejrzystość i szeroka gama narzędzi. 

Szczegółowy opis brokera

Broker rozpoczął działalność w 1982 jako wielofunkcyjna platforma zapewniająca dostęp do papierów wartościowych, kontraktów terminowych i opcji na rynku. 

Oficjalna siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a biura znajdują się w wielu krajach, takich jak Bułgaria, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rumunia, Mołdawia, itp.

TradeStation oferuje wiele aktywów do handlu, w tym waluty, akcje, towary, indeksy, kontrakty terminowe i obligacje. Broker twierdzi, że działa na modelu DMA i oferuje niskie spready, jak również opłat prowizje od niektórych transakcji. 

Strona brokera jest dostępna tylko w języku angielskim.

Licencja TradeStation i regulamin

TradeStation jest własnością amerykańskiej tytułowego firmy. W 2011, Broker dołączył IBFX Holdings, co doprowadziło do ekspansji swoich możliwości i świadczenia usług na arenie światowej handlu. 

Regulatory firmy maklerskie są trzy Organizatorzy: National Futures Association, papiery wartościowe inwestora ochrony Corporation i przemysłu finansowego organ regulacyjny. 

Skargi i roszczenia przedsiębiorców

Broker działa od ponad 37 lat, więc nie jest zaskakujące, że istnieje tak wiele pozytywnych opinii. 

Jednak, istnieje wiele roszczeń z rosyjskojęzycznych użytkowników do niewygodnego interfejsu angielskiego i brak adaptacji języka rosyjskiego, co sprawia, że trudno przedsiębiorcy do pracy. Nasz przegląd tradeStation Broker ma na celu sprawdzenie, jak wydajne i uczciwe jest firma.

Opinie użytkowników firmy pośrednictwo

TradeStation jest traktowany odmiennie w Internecie: Opinie użytkowników są podzielone na dwa obozy. Około 73% są pozytywne i 27% są neutralne i negatywne. 

Handlowcy Odnotuj następujące zalety biura: 

 • Wysoki poziom niezawodności
 • Terminowe wypłaty
 • Prawidłowa wartość cudzysłowów
 • Możliwość otwierania wspólnych rachunków.

Wśród wad platformy najczęściej podkreślają:

 • Utwórz osobne konto dla transakcji futures.
 • Wyższe prowizje handlowe;
 • Odpowiedni dla bardziej doświadczonych graczy.

Również wśród znaczących wad są ograniczoną liczbę opcji na wejście i wycofanie w porównaniu z innymi usługami.

Warunki handlowe TradeStation

TradeStation handluje par walutowych, indeksy i akcje, futures i opcje, ETF i fundusze od 80 zarządzających aktywami, jak również obligacji i metali szlachetnych.

TradeStation wykorzystuje przelewy bankowe w USA jako przelew przewodowy. Aby wpłacić środki na konto, musisz przelać pieniądze z konta bankowego lub wysłać czek w mailu. 

Depozyty z czeków elektronicznych, jak również karty kredytowe i debetowe, usługi PayPal nie są dostępne. Krajowy przedsiębiorca może być rozczarowany tej sytuacji, ale jest standardem dla amerykańskich brokerów. 

Spready i prowizja od brokera

Spready na walutach wahają się od 1, maksymalna dźwignia 1:50. Minimalna stawka wynosi $1, a minimalny depozyt to $2 000.

Typy kont

Broker zapewnia wiele kont w oparciu o potrzeby przedsiębiorcy. Istnieją dwa główne konta-Gotówka (dla akcji handlowych, ETF, obligacje, fundusze, opcje, itp.) i futures. Możesz zarządzać dwoma kontami za pomocą jednego okna TradeStation, ale nadal musisz utworzyć osobne konto w handlu futures.

Ponadto, takie oddzielne konta są dostępne dla każdego typu aktywów:

 • To indywidualne.
 • To współpraca.
 • Prosta IRA
 • Firmy
 • Dla partnerstw.
 • To zaufanie.
 • Dla poszczególnych firm
 • To kastodial.
 • Dostawa lub potwierdzenie transakcji.

Indywidualne rachunki-tradycyjne IRA, Roth IRA, SEP IRA-są dostępne dla amerykańskich obywateli.

Akcje i bonusy od brokera

Istnieją trzy pakiety taryfowe dla klientów: „na transakcję”, „na akcję” i „niepowiązane”. W każdym z nich Broker oferuje stałą cenę transakcyjną oraz dodatkowe przywileje i bonusy. 

Najpopularniejszym pakietem jest „za rokowań” i dużych handlowców wielkości często wybierają „niepowiązanych.” Przed wybraniem taryfy, najlepiej skontaktować się z menedżerem w celu wyjaśnienia warunków otrzymywania bonusów i przywilejów.

Broker oferuje również udział w programie partnerskim, który polega na otrzymaniu pasywnego dochodu od przyciągającego klienta, który otworzy nowe konto transakcyjne.

Handluj z TradeStation

Platforma jest przeznaczona głównie dla doświadczonych handlowców, którzy dobrze znają produkt i dokonali co najmniej 100 transakcji przed utworzeniem konta TradeStation.

Proces otwierania konta jest dość złożony, wymaga dużo czasu i dodatkowych zbiorów dokumentów. Dla swoich klientów, firma brokerów oferuje tworzenie globalnego rachunku, pozwalając rozszerzyć zestaw narzędzi i możliwości handlu. 

Platformy transakcyjne

TradeStation oferuje handel na platformie transakcyjnej, którą programiści opracowali specjalnie dla brokera. 

Handlowcy mogą uzyskać dostęp do wersji dla komputerów stacjonarnych, wersji online bez preinstalacji, a także wersji mobilnej dla użytkowników Androida i iOs.

Tylko Ci użytkownicy, którzy mają zweryfikowane konto, mogą rozpocząć pracę z terminalem handlowym.

Nauka dla początkujących

Każdy może być przeszkolony na podstawie kursów szkoleniowych oferowanych przez TradeStation, a także wysokiej jakości filmów stworzonych specjalnie dla przedsiębiorców z niewielkim doświadczeniem na rynku. 

Cała zawartość jest publicznie dostępna w języku angielskim 

Wsparcie techniczne TradeStation

Wielu użytkowników odnotowuje reakcję i pracę operacyjną działu pomocy technicznej, ale są też tacy, którzy twierdzą, że są nieaktywni. 

Wnioski 

Firma maklerskiej nie ma sposobu bycia uznanym za oszusta, mimo negatywnych opinii użytkowników. Kompleksowy przegląd TradeStation Broker znalazł żadnych znaczących nieprawidłowości lub spekulacji na platformie.

Ma tendencję do dość dużej liczby prowizji i dodatkowych kosztów, ale, w ogóle, Broker zapewnia wszystko, co niezbędne do wysokiej jakości handlu, a jego usługi są kontrolowane przez międzynarodowych regulatorów.

VN: F [1.9.22_1171]